Жиль Вісенте-Боавішта прогноз Прімейри

У понеділок Боавішта відправиться на стадіон Сідаде де Барселуш на матч Прімейра Ліга з Хілом Вісенте .

Ознайомтеся з усіма прогнозами, опитуваннями та статистикою Жиля Вісенте проти Боавішти на сайті нашого партнера промокод 1xbet, а також з останніми коефіцієнтами ставок.

Жиль Вісенте

Хіл Вісенте сподівається прийти в норму після поразки Прімейри 1: 2 в їх попередній грі проти Боавішти.

У цій грі жив Вісенте зміг володіти м’ячем на 60% і завдати 18 ударів по воротах, 4 з яких потрапили в створ. Єдиним гравцем у протоколі Жиля Вісенте був Самуель Ліно (36 ‘). Боавішта зробив 17 ударів по воротах, 6 з яких потрапили в створ. Юсупха Нджие (56 ‘, 88’) забив гол за Боавішта.

Жиль Вісенте з команди Рікардо Соареса отримував нагороди за свої спроби забити в сумі 6 разів за шість попередніх ігор. Відповідна кількість голів, забитих ним за цей же час, становить 5.

Боавішта

Дивлячись на їх форму, можна побачити, що Боавішта забивали в 5 з останніх 6 матчів, в результаті чого команди суперників забили в цілому 7 голів. В обороні у Боавішти, здається, є трохи слабке місце. У будь-якому випадку, нам залишається тільки з’ясувати, чи повториться така тенденція в цьому матчі.

Лицем до лиця

Якщо подивитися на статистику їх особистих зустрічей за період до 28.09.2014, то між командами було мало: жив Вісенте виграв 2 з цих ігор, Боавішта 2 і 2 зіграли внічию після 90 хвилин гри.

Всього за цей період вони забили 14 голів, з яких 7 забив Гілістас і 7 забив Ас Пантерас. Це дає середню кількість голів за гру, рівну 2,33.

Останнім поєдинком між ними став матч 34-го дня чемпіонату Прімейра 19.05.2021, коли жив Вісенте Боавішта завершився 1: 2 .

Того разу жив Вісенте володів м’ячем на 60% і завдав 18 ударів по воротах, 4 кидки влучили у площину. Їх єдиний забив гравець-Самуель Ліно (36 ‘).

Для свого суперника Боавішта здійснив 17 ударів по воротах, 6 з яких влучили у площину. Юсупха Нджие (56 ‘, 88’) відзначився.

Судив матч Фабіо Веріссімо.

Новини команди: Жиль Вісенте

У менеджера Жиля Вісенте Рікардо Соареса немає ніяких проблем з фітнесом перед цим поєдинком завдяки повністю здоровій групі, з якої можна вибирати.

Новини команди: Боавішта

Завдяки повністю здоровому складу, доступному на вибір, у менеджера Боавішти Жоао Педро Соуза немає ніяких турбот про фітнес в цій грі.

💡 Прогноз

Ми думаємо, що Боавішта, безумовно, зможе забити гол проти цього складу Жиля Вісенте, але це не може перешкодити їм пропустити пару на іншому кінці поля.

Ми очікуємо дуже щільної гри з перевагою 2: 1 для Жиля Вісенте після 90-х.вона дійсно повинна бути цікавою.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector