Тяньцзінь TEDA-Пекін Сінобо Гоань прогноз матчу китайської Супер Ліги

Наближається час дій Суперліги 2020 року, які відбудуться в понеділок, оскільки Tianjin TEDA грає проти Beijing Sinobo Guoan .

Перегляньте всі поради, статистику та наше передматчеве опитування на 1xbet android Tianjin TEDA-Beijing Sinobo Guoan, а також останні коефіцієнти на матч.

Тяньцзінь TEDA

Tianjin TEDA готується до цієї гри після нічиєї 1: 1 в Суперлізі 2020 проти Ухань Залла.

Рідко в останніх іграх Tianjin TEDA вдавалося протриматися повні 90 хвилин. Їх турбуватиме те, що» Тяньцзінь Теда ” забивав у 5 з 6 своїх попередніх ігор, забивши при цьому 13 голів.

Пекін Сінобо Гоань

В останньому матчі Пекін Сінобо Гоань зіграла внічию 0: 0 в матчі Суперліги 2020 з Hebei China Fortune.

Послідовність успішних виступів захисників Пекінського сінобо-гоаня показала, що їх «забиті голи» склали 4 з 6 попередніх зустрічей в цілому. У той же час кількість голів, які вони забили самі, дорівнює 4. Подивимося, чи збережеться ця тенденція в наступному матчі.

Якщо подивитися на минулі результати між цими клубами, починаючи з 25.08.2018, ми можемо сказати, що ці матчі були джерелом занепокоєння для Tianjin TEDA. Їм взагалі не вдалося здобути ніяких перемог, в той час як Beijing Sinobo Guoan виявився занадто хороший для них, вигравши в 83% випадків.

Під час цих зіткнень два клуби забили в цілому 20 голів, 5 з яких забили TEDA в Тяньцзіні, а 15-Imperial Guards. Це дає середню кількість голів за гру, рівну 3,33.

Новини команди: Тяньцзінь TEDA

Тяньцзіньський Бос TEDA Юй Генвей не турбується про фітнес перед цією грою завдяки повністю захищеній від травм команді, доступній на вибір.

Новини команди: Пекін Сінобо Гоань

Завдяки цілком здоровій групі, доступній для відбору, менеджер Beijing Sinobo Guoan Славен Біліч не турбується про фітнес перед цим зіткненням.

🔮 Прогноз

У цій грі Beijing Sinobo Guoan виглядає налаштованим на досягнення цілей, які їм потрібні, коли вони грають в Tianjin TEDA, яким нелегко досягти цілей.

Відповідно, ми бачимо пристойну перемогу з рахунком 0: 2 для Пекінського Сінобо Гоаня протягом усього дня.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector