Ставки на теніс в 1хбет: що потрібно знати?

Теніс відмінно підходить для прогнозування, хоча б тому, що можливо тільки два результати матчу. При серйозному підході, ставки на тенісні матчі, гейми, сети тощо, гарантовано стануть хорошим джерелом додаткового або основного прибутку. Правда для цього доведеться вчитися, а на це потрібен час і ваше бажання, адже щоб заробити, потрібно знати, як правильно робити ставки на теніс в БК 1ХБЕТ.

Як робити ставки на теніс?

Процедура ставок на теніс нічим не відрізняється від ставок на інші види спорту. Після вибору букмекера, необхідно зареєструватися та ідентифікувати свою особу, оскільки ми ставимо легально. Про правильний вибір букмекерської контори, я писав тут.

Покрокова інструкція по реєстрації в ЦУПІС і процес підтвердження особи описаний в цій статті.

Після завершення цих простих дій, поповнюйте рахунок в конторі, але не поспішайте ставити, адже ви новачок в цій справі. Якщо з технічним моментом все зрозуміло і зробити ставки на теніс не складає труднощів, то з вибором правильного результату все набагато складніше. У цій статті якраз і розберемо основні моменти тенісних ставок, які допоможуть вам почати заробляти в ставках на спорт.

Ставки на тенiс в Live 1хбет
Ставки на тенiс в Live 1хбет

Види ставок

Результат матчу – хто переможе.

Тотал – кількість геймів або сетів (детальніше тут).

Точний рахунок – підраховуються виграні сети (детальніше тут).

Фора – різниця в очках: у фаворита віднімаються гейми, а аутсайдеру приплюсовуються.

Ставки в сеті – перераховані види ставок, але в окремій партії.

Ставки на гейми – хто візьме гейм, чи буде вказаний рахунок в геймі, наявність брейку.

Додаткові види – ставки на ейси, тайбрейки, подвійні помилки, індивідуальний тотал, результативність сетів і інші.

Види ставок в тенiсi
Види ставок в тенiсi

Кращі стратегії

В першу чергу, стратегія ставок на теніс повинна приносити дохід. Якщо вона цього не робить – це погана стратегія. Але якість стратегії багато в чому залежить від уміння гравця правильно її застосувати, тому часом винна не «погана стратегія», а помилки гравця. Розповім вам про основні і кращі стратегії в тенісі, які при грамотному використанні допоможуть вам заробити.

Здвоєна ставка

Необхідно розбиратися в тенісі і знати гравців. Стратегія полягає в тому, що на одну подію робиться дві ставки: якщо виграє одна, то ми залишаємося при своїх грошах, а якщо заходять дві ставки, то практично подвоюємо початковий депозит.

Розглянемо на прикладі. Здійснюємо такі ставки:

  1. Ставка на ТБ 23.5 з коефіцієнтом 1.6 – 1000 руб x 1,6 = 1600 руб;
  2. Ставка на перемогу фаворита 2: 0 по сетах, коефіцієнт 2,7 (600 руб х 2,7 = 1620 руб.

Якщо зайде одна з ставок, ви залишитеся при своєму, а якщо дві, то подвоїте свої гроші. Справа в тому, що якщо лідер не виграє по сетах 2: 0, то буде 3-й сет, а це значить, що тотал гарантовано буде більше 23.5 сетів. Видозмінюйте стратегію, адже вона має масу варіантів.

Ставки на гейми в тенісі

Стратегія 40:40 застосовується при рівній і впертій грі. Якщо ви бачите, що суперники ведуть боротьбу за кожну подачу, сміливо ставте на те, що в геймі буде рахунок 40:40. Коефіцієнти на такий результат великі, тому одна виграшна ставка може перекрити попередні програші. При необхідності, трохи збільшуйте суму ставок, використовуючи всім відомий «наздогін», але робіть це акуратно, щоб не прогоріти.

Стратегiя 40-40
Стратегiя 40-40

«15:15» – стратегія ставок на теніс в лайв, яка повністю ідентична попередній, тільки ставимо не на рахунок 40:40, а на те, що буде 15:15 у геймі. Статистика показує, що довгі серії з геймів, які починаються з рахунком 30: 0, трапляються досить рідко. Шанси на перемогу зростають.

При явному фаворита, робимо ставку в геймах аутсайдера, а при рівних гравцях, ставимо в кожному геймі. Знову ж, якщо кілька ставок не проходить, користуємося «наздогіном», тобто, збільшуємо суму ставки, щоб в разі виграшу отримати прибуток і перекрити попередні поразки.

Стратегія ставок на «брейки». На те, що буде брейк, букмекери зазвичай дають кеф в районі 3.0. Це дає можливість перемагати на дистанції. В основі лежить той же наздогін.

Ставки на брейки
Ставки на брейки

Найкраще використовувати в жіночому тенісі, особливо на грунтовому покритті, оскільки брейки тут трапляються набагато частіше.

Брейк – це коли тенісист програє гейм на своїй подачі.

Ставка на фаворита, який програє в сеті

Одна з моїх улюблених стратегій, яку я самостійно виробив для себе. Якщо в першому сеті фаворит почав поступатися в рахунку, коефіцієнт на його перемогу зростає з 1.2-1.3 до матчу до 1.6-1.8 в лайв. Цим необхідно скористатися, оскільки в більшості випадків наш фаворит відіграється і перемагає в сеті, та й в матчі в цілому.

Стратегія на «тотал менше» в турнірах ITF

В основі лежать статистичні дані, головне, вибирати відповідні матчі. Підходять двобої серії ITF. У гру вступаємо після закінчення першого сету. Якщо тотал геймів в ньому виявився більше 10,5, то з великою ймовірністю у другому сеті тотал буде менше 10,5. Коефіцієнт при цьому завжди знаходиться в районі 1,6-1,8. У разі, якщо тотал геймів дорівнює 10, то можна теж ставити, що в наступному сеті буде ТМ – ймовірність такого результату 75%.

Ставки на теніс в лайві

Ставки на теніс онлайн дозволяють застосовувати основні стратегії. Але лайв ставки відбуваються прямо підчас матчів, тому вони мають свої особливості і специфіку, які необхідно враховувати, адже від цього суттєво залежить результат гри.

Відсутність часових рамок. У футболі, хокеї, баскетболі та інших популярних видах спорту, час поєдинку обмежується секундоміром. У тенісі подібного немає. З цього можна зробити короткий, але важливий висновок. Програє тенісист при кращій витривалості, зміни тактики і т.п., може в будь-який відрізок гри завоювати перевагу. У тенісі ніколи не пізно все виправити!

Особлива система підрахунку. У тенісі лідерство від розгромної поразки може відокремлювати кілька хвилин. Наприклад, спортсмен програв перший сет 6: 2, а в другому рахунок на брейку 5: 3. Лідер, заздалегідь святкуючий тріумф, в замішанні. Це призводить до рахунку 5: 5 в сеті, після чого аутсайдер здобуває перемогу в другому сеті. Рахунок стає 1: 1 і шанси суперників у заключному сеті вирівнюються. Відштовхуючись від цього, букмекер моментально вирівнює коефіцієнти. До речі, на цьому явищі заснована не одна теорія ставок на теніс.

Розмір стартового капіталу. Розмір ігрового банку особливо актуальний, якщо користуєтеся стратегією на основі «наздогіну» і робите ставки в лайв. Після кількох програних ставок, ви захочете збільшити прибуток, але от лихо – коштів на балансі недостатньо, щоб перекрити попередні витрати і опинитися в плюсі. А саме ця ставка, швидше за все, зайшла б і принесла вам прибуток.

Переваги

Професійний теніс – рай для беттерів, адже турніри проходять практично цілий рік. Спортсменам потрібно підтримувати відмінну форму, тому основні змагання та великі турніри йдуть постійно. Тільки ближче до Нового року спостерігається традиційна перерва на кілька тижнів і то, навіть у цей час знайдеться парочка невеликих турнірів.

У тенісі часто відбуваються чудеса – тут величезна кількість камбеків. Завдяки цій перевазі з точки зору беттінгу, розроблено безліч стратегій, які в перспективі приносять гарний прибуток.

Великий і настільний теніс – поодинокі види спорту, не рахуючи парних виступів. Розібрати форму і стан одного гравця набагато простіше, ніж тих же 11 в футболі. І це тільки основні, не рахуючи лаву запасних. Тому, обчислити фору тенісиста відносно легко. Можна подивитися останні результати і кілька крайніх матчів. Це дасть уявлення про те, як гравець буде вести себе на корті.

Систематизуємо вищезазначені переваги:

  • регулярність і частота матчів;
  • велика кількість камбеків;
  • відносно спрощений аналіз форми і стану гравця.

Недоліки

Щоб ставки на теніс не здавалися такими вже привабливими, не можна упустити їх недоліки. Ставки відбуваються на гравця, тому якщо він не в формі, пригнічений психологічно, слабо мотивований, ставка не заходить. А ці речі не завжди можна передбачити напевне.

Погодні умови дуже сильно відбиваються на результаті. Той же дощ або сильний вітер можуть внести свої корективи в гру і підсумковий рахунок. Після перенесення матчу, він починається практично з нуля. Фаворит може бути не готовий до такого і програти, а його суперник – зібратися і вирвати перемогу. Тенісисти з потужною подачею встигають відновити сили, а це веде до їх переваги на своїй подачі.

Немає обмежень у часі матчу, тобто, неможливо точно сказати, скільки він триватиме. Відомо тільки початок першого матчу ігрового дня, а всі такі почнуться після завершення попереднього. Іноді, навіть невідомо, чи встигнуть спортсмени відіграти сьогодні або їх змагання перенесуть на завтра. Тому, відразу вивести свої гроші не вийде, адже гра може затягнутися на невизначений термін.

З усього цього випливають такі мінуси:

  • результат повністю залежить від стану гравця, а його часто не можна досконально розібрати;
  • залежність від погодних умов, які не завжди нам на руку;
  • невизначений час початку деяких ігор.

Настільний теніс

Ставити на настільний теніс досить вигідно, адже коефіцієнти завжди високі, та й ставки на цей вид спорту такі ж прибуткові, як і ставки на великий теніс.

Настiльний тенiс
Настiльний тенiс

На цей вид спорту робити ставки краще в лайві. Доступні всі ті ж види результатів, як і у великому тенісі, а принцип гри нічим не відрізняється.

Стратегія ставок на настільний теніс

Спочатку потрібно підібрати матч приблизно з рівними суперниками. Коефіцієнт на перемогу одного не повинен бути нижче 1,5. В лайві ставимо в партії на те, що буде «парний». Букмекери оцінюють цю подію зазвичай в межах 1,5-2.0.

Чому саме така ставка і матч рівних суперників? Рахунок в партії настільного тенісу введется до 11 очок одного гравця. Якщо під кінець партії рахунок 10:10, то партія закінчиться тоді, коли один зі спортсменів виграє з різницею в 2 очки. Рахунок 9: 9 цілком реальний, особливо при рівності тенісистів – в такому випадку наша ставка гарантовано заходить. Можливі рахунку: 11: 9, 9:11, 12:10, 10:12 і інші, тобто, всі парні. Навіть якщо гра буде не рівною, ймовірність випадання парне / непарне 50%, просто додатковим аналізом ми підвищуємо шанси випадання «парного».

Якщо перша ставка не зайшла, робимо ідентичну в другій партії, а потім, можливо, і в третій. Необхідно збільшити суму ставки, щоб вона перекрила попередні втрати і принесла прибуток.

Ставки на настiльний тенiс
Ставки на настiльний тенiс

Що враховувати при аналізі?

Безпрограшні ставки на теніс – нездійсненна мрія багатьох. Але хороший аналіз майбутніх ігор, дозволяє домогтися високого відсотку прохідності ставок і залишатися в плюсі.

Досвідчені гравці знають, що слід розглянути всі умови і чинники, що впливають на результат протистояння. У тенісі їх більш ніж достатньо. Начебто зрозуміло: вивчаємо «рейтингових» гравців, їх статистику і робимо свій теніс прогноз. Але тут якраз і ховається пастка для новачків.

Рейтинг не основний фактор, адже він зовсім не враховує тип покриття корту. А цей момент є визначальним у грі тенісистів. Одні непереможні на траві, але показують жахливі результати на ґрунті. Інші спеціалізуються на харді. Універсалів в тенісі не багато. Відкиньте рейтинг і візьміться за статистику гри на кожному з покриттів.

Тенісні турніри проходять на грунті, траві, килимі і харді (середнє між травою і ґрунтом). На кожному покритті м’яч поводиться по-різному, у нього різний відскік, траєкторія і інші параметри. Тому різниця в грі тенісистів на кожному покритті така суттєва.

Поточна форма тенісиста. Як би успішно він не виступав на минулому сезоні або навіть в попередньому місяці, єдине по-справжньому важливе, це форма гравця в даний час. Форму визначити легко, але якщо ви розумієтеся в тенісі. Подивіться кілька крайніх матчів гравця і зробіть висновки.

Важливу роль відіграє мотивація гравця. Якщо це ставки на матчі Великого Шолому, то природньо, поєдинок буде цікавим, кожен буде боротися до останнього. А ось дрібні змагання повинні насторожувати, особливо якщо побачили в них серйозного і титулованого гравця. Найімовірніше, він заявився через гроші, які йому заплатили за участь. З турнірної таблиці він зникне досить швидко.

Статистичні дані. Без статистики не обходяться жодні прогнози на теніс. Необхідно враховувати співвідношення віннерсів і анфорсісів, тобто кількість виграних очок за рахунок своїх активних дій, а не помилок противника. Не залишайте без уваги відсоток переможних геймів на своїй подачі і кількість брейків.

Спочатку важко враховувати величезну кількість чинників, але з практикою прийде розуміння гри. В результаті, ви зможете робити успішні прогнози і кращі ставки на теніс.

Висновок

Теніс – відмінний вид спорту для ставок, особливо якщо ви робите прогнози самостійно. Головною складністю є те, що мало хто розбирається в ньому. Тому, щоб така справа приносила прибуток, доведеться навчитися не тільки грі в букмекерських конторах, а й вивчити тонкощі і особливості тенісу.

Для початку я рекомендував би просто дивитися тенісні поєдинки і стежити за прогнозами від IronBets. Ставити спочатку необов’язково. Краще накопичте ігровий банк до 50-100 рублів, озбройтеся необхідними знаннями і потім приступайте до практики.

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector