США проти Мексики на Золотому кубку

Понеділок стане кульмінацією грандіозного фіналу Золотого кубка за участю  США  і  Мексики  . Яка команда поповнить свою шафу трофеїв? Це може стати напруженим.

Повний набір наших прогнозів, статистики та опитувань на матч проти США і Мексики можна побачити на 1xbet україна , а також останні коефіцієнти ставок.

Сполучені Штати

Сполучені Штати  будуть прагнути до ще однієї перемоги після перемоги над Катаром в «Золотому кубку» 0: 1.

Сполучені Штати не могли перестати забивати голи, опиняючись в воротах воріт в кожному зі своїх останніх 6 матчів.

В цілому вони набрали 14 очок за цей період і пропустили в цілому 1. Однак ця модель не обов’язково буде перенесена в цю гру.

Мексика

Мексика  увійде в цю гру після перемоги з рахунком 2: 1 на «Золотий кубок», обігравши Канаду в останній грі.

Серія рішучих виступів захисників Мексики показала, що кількість пропущених голів складає 1 з останніх 6 зустрічей в цілому. За цей час їх власні атакуючі сили зуміли набрати 13 очок.

↔️ Обличчям до обличчя

Перевірка їх попередніх особистих зустрічей, що датуються 16.04.2015, показує, що Сполучені Штати виграли 2 з цих ігор, а Мексика – 3, при цьому кількість нічиїх матчів склало 1.

В цілому під час цих зіткнень між ними було забито 12 голів, з них 5 – за збірну США і 7 – за «Ель Триколор». Це середнє число голів за гру, що дорівнює 2.

Новини команди: США

У тренера з США Грегга Берхалтера немає ніяких проблем з фітнесом перед цим матчем завдяки повністю здоровою команді, готової до гри.

Новини команди: Мексика

Маючи на вибір команду, повністю вільну від травм, у тренера Мексики немає ніяких проблем з фізичною підготовкою в цьому матчі.

💡 Прогноз

Беручи все до уваги, Сполученим Штатам може бути непросто отримати що-небудь проти цієї мексиканської команди, яка, як ми думаємо, швидше за все, візьме гору.

Ми провели хорошу боротьбу з переможним рахунком 0: 1 для Мексики в кінці гри.

З нетерпінням чекаю можливості подивитися, як це буде розгортатися.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector