США проти Канади на Золотому кубку.

Ознайомтеся з усіма прогнозами, опитуваннями та статистикою між США та Канадою на 1хбет украина, а також з коефіцієнтами останнього матчу.

Сполучені Штати

США, які виграли свою попередню гру, будуть сподіватися на аналогічний результат після перемоги над Мартінікою з рахунком 1: 6 за золото.

Сполучені Штати постійно забивають голи, потрапляючи в ціль кожного разу, коли виходять грати в останніх 6 матчах.

В цілому вони набрали 14 очок за цей період і пропустили в цілому 4. Буде цікаво подивитися, чи збережеться ця тенденція в наступному матчі.

Канада

Канада відправиться на зустріч після перемоги з рахунком 1: 4 за «Золотий кубок» над Гаїті в їх останньому матчі.

Всього в 5 з 6 попередніх ігор за участю Канади було забито три або більше голів. Середня кількість голів, забитих за гру за цей час, становить 3,83, а середня кількість голів Канади становить 3,5.

📰 Новини команди: США

Американський тренер Грегг Берхальтер не має жодних побоювань щодо фітнесу, щоб говорити про те, що він буде входити в цю гру, завдяки повністю здоровій команді, готовій до гри.

📋 Новини команди: Канада

Завдяки повністю здоровому складу тренер “Канади” Джон Хердман не турбується про фітнес перед цим поєдинком.

✨ Прогноз

Ми вважаємо, що у Канади достатньо вогневої потужності, щоб забити гол проти цієї команди Сполучених Штатів, але навряд чи цього буде достатньо, щоб запобігти поразці.

До того часу, коли суддя дасть фінальний свисток, ми очікуємо щільної гри з перемогою з рахунком 2: 1 для США. Це дійсно повинно бути цікаво.

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector