Скасувати ставку або видалити в 1xbet

Недосвідчені беттери часто не відразу розбираються в функціоналі і навігації сайту букмекерської контори 1 хбет. Тому проблема, яка звучить як «як скасувати ставку на 1хбет» виникає не рідко. В інтернеті на цю тему практично немає інформації, тому спробуємо розглянути всі варіанти ситуацій з видаленням на 1хбет.

Чому може виникнути необхідність відміни ставки в 1xbet:

 1. Випадково натиснув на коефіцієнт, а потім для інтересу ще і натиснув «зробити ставку» в 1 х бет, та й суму ввів велику.
 2. Випадково натиснув на коефіцієнт при активній опції 1xbet «ставка в один клік». З цієї причини дану опцію рекомендовано відключити, поки не розберетеся в функціоналі сайту 1х бет.
 3. Поставив на певний результат, а потім змінилися обставини (погода, склад команди) і ставка, швидше за все, не зайде.
 4. Випадково натиснув не та той коефіцієнт, що планував спочатку.
 5. Зробив ставку в 1іксбет і просто передумав.
Відміна ставок в 1хбет
Як скасувати ставку в 1хбет

Це найбільш часті причини, за якими беттер приймає рішення скасувати ставку 1xbet. Але з цим будуть проблеми.

Чи можна скасувати ставку в 1хбет вручну

Самостійно скасувати ставку на 1xbet – неможливо!

Якщо беттер випадково або навмисно зробив свій вибір на користь того чи іншого результату матчу, то все буде розіграно незалежно від його бажання.

Деякі беттери починають відразу панікувати, шукати шляхи видалення невдалого вибору. Інші дзвонять до адміністрації 1xbet, заповнюють онлайн-форми звернення, пишуть в 1хбет на імейл. Відразу скажемо, все це абсолютно марно. Букмекерська контора 1 ікс бет захищає свої інтереси, в тому числі і фінансові.

А беттер, реєструючись в 1xbet, прийняв правила оферти, і повинен знати, що проставлений результат скасувати з власної примхи не можна.

Але є варіант виходу із ситуації. Цей спосіб може і не принесе великий дохід, але хоча б дозволить вийти в нуль або відбити хоч 50-90% випадкового вкладення.

Як компенсувати помилкову ставку в 1хбет

Суть контрдій полягає в тому, що потрібно зробити другу ставку. Залежно від ступеня впевненості в результаті події і бажання просто відбити витрати або ж все-таки отримати прибуток, є такі варіанти:

 1. Якщо в результаті є впевненість – ставимо на друге плече в 1xbet. Наприклад, спочатку планували зробити ставки в 1xbet на ТБ, а поставили на ТМ? Скасувати не вийде, але поставте все-таки на ТБ, просто велику суму. Якщо ви маєте рацію, і другий варіант зайде – будете в плюсі, якщо не праві, і зайде помилковий варіант – хоч трохи вкладень повернете.
 2. Якщо передумали або з самого початку не збиралися ставити на цю подію, в результаті не впевнені – просто зробіть протилежну ставку. При Ф1 поставте Ф2, при 2Х ставте на П1 і т.д.

Важливо розуміти, що протилежні варіанти в межах однієї букмекерської контори можуть бути розцінені як вилкування. Тому краще перестрахуватися і ставку на інше плече робити не в 1x bet, а в іншый БК, якщо є другий депозит. Оптимально подивитися лінії декількох БК, щоб вибрати найвигідніший коефіцієнт противісного результату.

Чи можливо видалити ставку з історії 1xbet або повернути вилучену ставку

Що буде якщо видалити ставку на 1xbet з історії? Відповідь проста – ви не будете її бачити в журналі зроблених ставок в своєму особистому кабінеті. Іноді трапляється ситуація, при якій такий крок був також випадковим, ненавмисним, тобто інформація про зроблені ставки не зайва, потрібна для статистики.

1xbet Iсториiя ставок
Iсториiя ставок в 1 х бет

Якщо ви видалили ставку з історії на сайті і хотіли б її відновити, є кілька варіантів-відповідей на питання, що робити якщо видалив ставку на 1xbet:

 1. Написати в службу підтримки 1 x bet і попросити відновити історію.
 2. Натиснути на кнопку «запросити історію», тоді вам на пошту прийде вся необхідна інформація.

У майбутньому потрібно бути уважним і добре думати перед тим, як здійснювати будь-які дії, користуючись сайтом 1 xbet.

Чому видалена ставка на 1xбет?

Сама незрозуміла ситуація виникає, коли беттер отримує повідомлення «ставка видалена 1xbet». Більшість гравців не розуміє, що це означає, і чому так сталося.

Є кілька варіантів відповіді на ці питання:

 1. 1хбет скасував ставку, якщо матч скасований. У такому випадку гроші, швидше за все, повернуться на рахунок клієнта.
 2. 1хбет видалив ставку, якщо адміни запідозрили незаконну, шахрайську діяльність з боку гравця. В цьому випадку користувачеві може загрожувати і подальше блокування облікового запису з грошима на рахунку. Потрібно звертатися до адміністрації сайту, а потім і в арбітраж.

Адміністрація в праві самостійно скасовувати ставки на свій розсуд.

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector