Швейцарія-Північна Ірландія прогноз кваліфікації Чемпіонату світу 2022

Суботні Кваліфікаційні матчі ЧС – в Європі Швейцарія грає проти Північної Ірландії .

Щоб побачити всі наші прогнози, опитування користувачів і статистику для Швейцарії та Північної Ірландії, переходите на xbet ua – а також останні коефіцієнти.

Швейцарія

Швейцарія готується до цього матчу після відбіркових матчів ЧС 0: 0 — Європейська нічия проти Північної Ірландії.

У тій грі Швейцарія мала 75% володіння м’ячем і 8 ударів по воротах, 3 з яких потрапили в створ. Північна Ірландія завдала 4 кидки по воротах, 0 з яких потрапили в створ.

За останні шість ігор швейцарці Мурата якіна забивали у ворота в цілому 9 разів, що дає їм середню кількість голів за матч, рівну 1,5.

Північна Ірландія

В останніх матчах стала очевидною тенденція, коли хоча б одна команда не забиває гол в іграх за участю Північної Ірландії. Погляд на їх Останні 6 ігор показує, що це повторювалося 5 разів. В ході цих зіткнень протиборчі сторони забили в сумі 2 голи, А Північна Ірландія забила 8.

Лицем до лиця

Попередня зустріч ліги за участю цих двох була матчем 6-го дня кваліфікації ЧС-Європа 8.09.2021, коли він завершився Північною Ірландією зі Швейцарією 0: 0 .

У тому матчі Північна Ірландія реалізувала 25% володіння м’ячем і забила 4 кидки по воротах, 0 з яких потрапили в площину.

Для свого суперника Швейцарія зробила 8 кидків при 3 попаданнях в створ. Рефері виступив Харальд Лехнер.

Прогноз

Нам здається, що Північна Ірландія буде прямо проти нього, щоб обійти цю швейцарську команду, у якої є якість, щоб контролювати цей матч на всьому полі і забивати за своїм бажанням.

Ми очікуємо вражаючого виграшу 4: 0, принаймні, для Швейцарії в кінці цього турніру.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector