Шеньчжень ФК-Гуанчжоу RF прогноз китайської Суперліги

У понеділок у списку матчів Суперліги – 2020 будуть представлені Шеньчжень проти ФК Гуанчжоу .

Переходьте на сайт нашого партнера промокод 1xbet украина, щоб побачити всі наші прогнози, опитування і статистику матчу Shenzhen FC-Guangzhou R&F-разом з останніми коефіцієнтами на матч.

Шеньчжень

“Шеньчжень«, продовжуючи свій попередній результат, буде сподіватися на те ж саме після перемоги в Суперлізі 2: 1 над» Гуанчжоу Евергранд” з рахунком 2: 1.

Три і більше голів за матч були забиті в 5 з 6 останніх матчів, в яких брав участь «Шеньчжень». Протиборчі сторони забили 5 з них у цих іграх, тоді як «Шеньчжень» набрав 13. Тим не менш, Час покаже, чи збережеться ця тенденція в цій грі.

Гуанчжоу R&F

Гуанчжоу R&F вступив у цей матч після перемоги в Суперлізі 2020 року з рахунком 4: 2 проти Qingdao Huanghai в їх попередньому матчі.

Під час своїх шести останніх матчів команда Гуанчжоу R&F Жан-Поля ван Гастеля забивала вдома в цілому 8 разів, що дає їм в середньому 1,33 голи за гру.

Новини команди: Шеньчжень ФК

Це низький рівень прогулів, і єдина турбота про фітнес для бригадира Шеньчженьського футбольного клубу Хосе Гранеро через в значній мірі незайманої групи гравців. Мортеза Поураліганджі (розрив зв’язки коліна) пропустить.

Новини команди: Гуанчжоу R&F

Бос команди Guangzhou R & F Жан-Поль ван Гастель не має ніяких проблем з фітнесом перед цим матчем, оскільки група повністю вільна від травм.

Прогноз

Ми думаємо «що “Шеньчжень”, швидше за все, заб’є хоча б один раз, коли зіграє проти “Гуанчжоу”, який буде протистояти йому, щоб знайти захист.

Тому ми очікуємо пристойної різниці 2: 0 для» Шеньчженя ” в кінці матчу.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector