Рой Ходжсон: Бос Кришталевого палацу піде в кінці сезону

Менеджер Рой Ходжсон покине “Крістал Пелас”, коли його контракт закінчиться в кінці сезону скачать 1xbet.

73-річний колишній бос збірної Англії сказав, що»пора відійти від суворих умов першокласного футболу Прем’єр-Ліги”.

Ходжсон відповідає за Palace з Вересня 2017 року.

Його останній матч буде проти “Ліверпуля”, одного з його колишніх клубів, на “Енфілді” в неділю.

“Це був особливо плідний період у моєму футбольному житті та кар’єрі, коли я зміг провести ці останні чотири сезони з« Пелас », — сказав Ходжсон, чия остання гра в Селхерст-парку буде проти« Арсеналу »в середу.

“Зараз я відчуваю, що в кінці ще одного успішного сезону, в якому ми закріпили свій статус в Прем’єр-лізі, настав відповідний момент, щоб піти від моїх обов’язків постійного менеджера.

«Протягом всієї моєї кар’єри мене так сильно підтримувала моя дружина і сім’я, і я обмірковував це рішення протягом деякого часу, і тепер я вважаю, що настав час розглянути їх і побачити, що чекає мене в майбутньому».

Ходжсон, який підтримував “Пелас” в дитинстві, змінив Френка де Бура на посаді тренера, але його команда програла свої перші чотири матчі в сезоні, не забивши гола.

Незважаючи на програш у своїх перших трьох іграх, Ходжсон вивів «Пелас» на 11-е місце. У наступних сезонах вони зайняли 12-е і 14-е місця і в даний час займають 13-е місце з двома іграми, що залишилися.

«Для мене було абсолютним привілеєм і задоволенням працювати разом з Роєм, який одночасно є чудовою людиною і видатним футбольним менеджером”, – сказав голова Palace Стів Періш.

“Я знаю, як багато це означало для Роя, керуючого клубом, який він підтримував у дитинстві, додаючи до його видатної та безпрецедентної кар’єри у футбольному менеджменті.

“Його рекорд з нами просто неможливо переоцінити, він єдиний менеджер “Палас”, який забезпечив чотири роки в Прем’єр-лізі, і він допоміг нам зберегти стабільність в найбільш неспокійні часи.

“Ми будемо вічно вдячні за його величезний внесок”»

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector