Прогноз Циндао Хуанхай-Шаньдун Лунен на Суперлізі Китаю 2020

Незадовго до того, як на понеділок заплановано виступ у Суперлізі 2020 року, Циндао Хуанхай битиметься з Шаньдун Лунен .

Ознайомтеся з усіма порадами, статистикою і нашим передматчевим опитуванням Циндао Хуанхай-Шаньдун Лунен на 1xbet apk (плюс кращі коефіцієнти гри).

Циндао Хуанхай

Циндао Хуанхай сподівається прийти в норму після поразки в Суперлізі 2020 року з рахунком 4: 2 в їх останній грі від рук Guangzhou R&F.

Їх найостанніші результати підкреслюють той факт, що фахівцям Qingdao Huanghai належить виконати велику роботу. Циндао Хуанхай бачив 18 непрощенних голів, забитих не в той бік, протягом останніх 6 матчів. Тим не менш, нам просто потрібно почекати і подивитися, чи збережеться цей шаблон тут в цьому матчі.

Шаньдун Лунен

Шаньдун Лунен вступить в цей матч після перемоги в Суперлізі 2020 року з рахунком 2: 0 з поразкою Хенань Цзянье в їх попередньому матчі.

Шаньдун Лунен з команди Hao Wei 10 разів за останні шість матчів перетворював свої атаки на голи. Загальна кількість голів, забитих ним у цих матчах, становить 5.

Новини команди: Циндао Хуанхай

Бос Циндао Хуанхай Ву Цзінгуї не турбується про фітнес у цьому матчі завдяки повністю захищеній від травм команді, з якої можна вибирати.

Новини команди: Шаньдун Лунен

Через те, що на вибір є команда, у якої немає травм, у тренера Shandong Luneng Хао Вея немає ніяких проблем з фітнесом перед цим матчем.

Прогноз

Дивлячись на ці дві команди, ми відчуваємо, що Шаньдун Лунен, схоже, зможе забити пару, коли вони вишикуються в лінію проти Циндао Хуанхая, який сам битиметься з ним.

Тому ми очікуємо, що Шаньдун Лунен досягне регулярного переможного рахунку 0: 2.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector