Прогноз Слован Братислава-Олімпіакос, відбіркові матчі Ліги Європи

“Олімпіакос « вступить в бій у четвер, коли їм належить поєдинок відбіркового турніру Ліги Європи проти» Слована Братислава”.

Всі наші прогнози, статистика і результати опитування користувачів на матч «Слован Братислава — Олімпіакос» показані на 1xbet apk (плюс кращі коефіцієнти на гру).

Слован Братислава

“Слован Братислава «сподівається знову виграти після свого останнього результату — успіху 0: 1 у Суперлізі проти»ШКФ Сереж”.

За останні шість матчів команда Володимира Вайса “Слован Братислава” 10 разів забивала в площину воріт, при цьому середня кількість голів за матч дорівнювала 1,67.

Олімпіакос

В останніх 6 матчах “Олімпіакос” забив 12 голів. “Олімпіакос” додатково потрапляв до протоколу в кожній з цих ігор. За ці матчі вони бачили, як їхні суперники забили 4 голи.

Новини команди: Слован Братислава

Лукас Ловат (травма невідома) і Давид Холман (травма хрестоподібних зв’язок) не зможуть зіграти за тренера «Слован Братислава» Володимира Вайса.

Новини команди: Олімпіакос

Завдяки практично повністю укомплектованому складу Бос» Олімпіакоса ” Педро Мартінс турбується тільки про одну фізичну форму. Константінос Фортуніс (розрив хрестоподібних зв’язок) тут грати не буде.

💡 Прогноз

Беручи до уваги всі обставини « “Словану Братиславі «потрібно буде продемонструвати тверду гру, щоб прорвати захист цієї команди» Олімпіакоса”, яка, як ми думаємо, може забити і залишитися на вершині.

Тому, коли все сказано і зроблено, ми прогнозуємо хорошу битву з переможним рахунком 0: 1 для «Олімпіакоса».

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector