Прогноз Шеффілд Уенсдей-Хаддерсфілд

“Шеффілд Уенсдей « зустрінеться з» Хаддерсфілдом” на недільному розіграші Кубка англійської футбольної ліги.

На 1хбет украина Показані повні прогнози, статистика і результати ігрового опитування на матч Шеффілд Уенсдей — Хаддерсфілд Таун, а також актуальні коефіцієнти.

Шеффілд Венсдей

“Шеффілд Уенсдей «зіграє в цьому матчі після нічиєї 3: 3 в чемпіонаті проти»Дербі Каунті”.

У цій грі “Шеффілд Уенсдей” володів м’ячем 61% і забив 9 ударів по воротах, 5 з яких потрапили в площину. У “Шеффілд Уенсдей” забили Сем Хатчінсон (45 хвилин), Каллум Патерсон (62 хвилини) і Джуліан Бернер (69 хвилин). З іншого боку, у “Дербі Каунті” було 12 ударів по воротах, 4 з яких потрапили в площину. Мартін Вагхорн (49 ‘, 78’) і Патрік Робертс (52 ‘) забили гол за Дербі Каунті.

» Шеффілд Уенсдей ” Даррена Мура забивав у сумі 6 разів за останні шість матчів. Порівняльна кількість голів, які вони пропустили в цих іграх, становить 9.

Хаддерсфілд Таун

У попередньому матчі “Хаддерсфілд «зіграв внічию 2: 2 в матчі чемпіонату з»Редінгом”.

У тому матчі» Хаддерсфілд Таун ” реалізував 52% володіння м’ячем і 11 ударів по воротах при 4 попаданнях в площину воріт. У» Хаддерсфілд Таун ” бомбардирами були Джош Корома (15 хвилин) і Рармані Едмондс-Грін (93 хвилини). Для свого суперника “Редінг” наніс 13 кидків по воротах, 7 з яких потрапили в створ. Майкл Олісе (18 ‘) і Яку Мейте (26’) відзначилися в “Рідінгу”.

Цифри говорять самі за себе, і “Хаддерсфілд” забивали в 5 з останніх 6 ігор, а їх суперники забили в цілому 11 голів. З захистом у тер’єрів справи йдуть не дуже добре.

Лицем до лиця

Якщо подивитися на статистику їх особистих зустрічей, що датуються 14 Травня 2017 року, то мало що можна сказати про клуби: «Шеффілд Уенсдей» виграв одну з цих ігор, а «Хаддерсфілд» 1 і 4 зіграли внічию в основний час.

У цих іграх два клуби забили в цілому 8 голів, 4 з яких забили “сови” і 4 голи забили тер’єри. Це середнє значення 1,33 голів за гру.

Останньою зустріччю в чемпіонаті між ними став 37-й день чемпіонату 17.03.2021, коли він завершився «Шеффілд Уенсдей» з рахунком 1: 1, « Хаддерсфілд Таун».

Того разу “Шеффілд Уенсдей” володів 40% м’ячем і 8 ударів по воротах, 2 з яких потрапили в площину. Голи забили Джош Віндасс (36 ‘) і Каллум Патерсон (72’).

Для своїх суперників “Хаддерсфілд Таун” реалізував 9 ударів по воротах, 3 з яких потрапили в створ.

Судив матч Роберт Джонс.

📰 Новини команди: Шеффілд Уенсдей

Бос “Шеффілд Уенсдей” Даррен Мур не турбується про фітнес напередодні цього поєдинку, оскільки його склад повністю захищений від травм.

📋 Новини команди: Хаддерсфілд

Через те, що у тренера “Хаддерсфілда” Карлоса Корберана немає травм, у тренера “Хаддерсфілда” немає ніяких побоювань з приводу фітнесу, щоб повідомити про це перед цим матчем.

🔮 Прогноз

На нашу думку « “Хаддерсфілду” доведеться багато працювати як команді, щоб забити гол вище цього складу «Шеффілд Уенсдей», який повинен забити хоча б один раз, щоб взяти гору.

Тому ми очікуємо дуже конкурентоспроможної зустрічі з перевагою 1: 0 для «Шеффілд Уенсдей», коли прозвучить постійний свисток.

Подивимося, як це піде.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector