Прогноз Панама проти США на кваліфікації ЧС-2022

На майбутній зустрічі кваліфікації ЧС-Північна і Північна Америка в неділю Панама вийде на поле проти США.

Ознайомтеся з усіма порадами, статистикою та нашим передматчевим опитуванням на промокод 1xbet, а також з актуальними коефіцієнтами.

Панама

Панама буде прагнути до кращого результату тут після поразки 1: 0 відбіркового турніру ЧС — Північна і Північна Америка в їх попередній грі проти Сальвадору.

Панама Томаса Крістіансена святкувала 9 голів в останніх 6 матчах. Відповідна кількість голів, які вони пропустили за цей час, становить 6.

Сполучені Штати

Сполучені Штати вступлять в сутичку після відбіркового турніру ЧС 2: 0-Північна і Північна Америка переможуть, а в їх останньому матчі затьмарять Ямайку.

У 5 з останніх 6 зіткнень за участю США між ними і їх противниками було забито порівняно невелика кількість голів. Загальна середня кількість голів, забитих за гру за цей період, становить всього 1,83, а середня кількість голів, забитих командою США, дорівнює 1,5. Крім того, Час покаже, чи збережеться ця тенденція в майбутньому матчі.

✨ Прогноз

На наш погляд, Панама, швидше за все, заб’є цій команді США, але одного гола, швидше за все, буде недостатньо.

Тому ми розраховуємо, що це буде дуже близька гра з перемогою Сполучених Штатів з рахунком 1: 2 в кінці матчу. Подивимося, що тут відбувається.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector