Прогноз на матч Коста-Ріка-Ямайка на Золотому кубку

У вівторок відбудеться матч за “Золотий кубок”, коли Коста-Ріка грає проти Ямайки .

Ознайомтеся з усіма порадами, статистикою і нашим передматчевим опитуванням Коста-Ріка — Ямайка на 1хбет скачати, а також актуальними коефіцієнтами.

Коста-Ріка

Коста-Ріка, натхненна своїм попереднім результатом, буде сподіватися на те ж саме після перемоги в Золотому кубку 1-2 над Суринамом.

Дуже рідко в останніх іграх Коста-Ріці вдавалося протриматися повні 90 хвилин. Факти показують, що “Лос-Тікос” бачив, як їх оборона була порушена в 5 з 6 попередніх матчів, за цей час було забито 8 голів.

Ямайка

Ямайка вийде в цей матч після перемоги 1-2 Gold Cup з затемненням Гваделупи в їх попередньому матчі.

Протягом 6 останніх матчів у “Ямайки” Теодора Уітмора були причини святкувати 8 голів, в результаті чого середній показник забитих м’ячів за гру становив 1,33.

Новини команди: Коста-Ріка

Бос Коста-Ріки Луїс Суарес буде щасливий, що перед цією грою не буде ніяких турбот про фітнес, так як на вибір буде абсолютно здорова група.

📋 Новини команди: Ямайка

Завдяки тому, що у тренера Ямайки Теодора Уітмора немає травм, у тренера Ямайки перед цією грою немає ніяких проблем з фітнесом.

⚡ Прогноз

Ми думаємо, що треба уявити Ямайку, щоб вона обігнала цей склад Коста-Ріки, але навряд чи це буде стільки, скільки голів вони могли б пропустити.

Ми прогнозуємо близьку гру з переможним рахунком 2: 1 для Коста-Ріки в основний час. Подивимося, як у цієї справи.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector