Прогноз матчу Шапекоенсе проти Фламенго на Серії А Бразилії

“Фламенго «відправиться на» Арену Конда «в понеділок на зустріч Серії А з господарем поля»Шапекоенсе”.

Наші прогнози на Шапекоенсе-Фламенго, статистику і опитування матчу можна побачити на 1xbet украина, а також останні коефіцієнти матчу.

Шапекоэнсе

Шапекоенсе готується до цієї гри після нічиєї 0: 0 в серії а проти Куяби.

У тому матчі Шапекоенсе вдалося 43% володіння м’ячем, 7 ударів по воротах, 2 попадання в площину. Для свого суперника Куяба завдав 16 кидків по воротах, 3 з яких потрапили в створ.

Шапекоенсе не мав вражаючої статистики атак у пізніших іграх. Їх сума голів складає всього 4 голи проти протиборчих сторін за останні 6 матчів. У цих іграх “Шапекоенсе” також зазначає, що кількість забитих ним голів досягла 12. Ми скоро побачимо, чи збережеться ця тенденція в цій грі.

Фламенго

“Фламенго” вийде на зустріч після перемоги в Серії А 2: 0 з поразкою «Атлетіко Гояніенсе» в їх останній грі.

У тому матчі “Фламенго” володів м’ячем 52% і забив 23 удари по воротах, 7 з яких потрапили в площину. Єдиним гравцем у протоколі “Фламенго” був Майкл (44 ‘, 74’). Атлетіко Гояніенсе зробив 10 кидків по воротах, 2 з яких потрапили в створ.

Фламенго з команди Ренато Порталуппі 8 разів стріляв у ворота в останніх шести матчах. Загальна кількість голів, які вони пропустили в тих же матчах, в сумі становить 10.

Лицем до лиця

Поглянувши на їх останні очні зіткнення, датовані 15.10.2017, ми бачимо, що Chapecoense виграли 1 з цих ігор і Flamengo 5, при цьому кількість нічиїх дорівнювало 0.

Протягом цих матчів обома командами було забито 15 голів, 5 з яких забив Вердао, а 10 — Фла. Це означає, що середня цінність голів за гру становить 2,5.

Останнім матчем у лізі між цими клубами став матч 11-го дня серії а 11.07.2021, коли Фламенго завершився з рахунком 2: 1 Шапекоенсе.

У цій грі “Фламенго” володів м’ячем 71% і забив 24 м’ячі, 7 з яких потрапили в площину. Автори голів-Джорджіан де Арраскета (78 хвилин) і Міхаель (82 хвилини).

Для свого суперника Шапекоенсе зробив 13 кидків по воротах, 4 били в створ. Педро Перотті (67 ‘) став бомбардиром.

Судив матч Пауло Сезар Зановелли да Сілва.

Новини команди: Chapecoense

Вагнер (розрив зв’язки коліна) і Тьєпо (травма коліна) будуть відсутні у боса Chapecoense Феліпе Ендреса.

Новини команди: Фламенго

З в основному укомплектованого загону босу Фламенго Ренато Порталуппі є тільки одне занепокоєння з приводу фітнесу. Джорджіан де Арраскета (м’язова травма) пропускає цю гру.

Прогноз

Ми дотримуємося думки, що Шапекоенсе, ймовірно, зможе забити проти цієї команди “Фламенго”, але, ймовірно, одного гола не повинно бути стільки, скільки голів вони могли б пропустити.

Ми збираємося здобути перемогу 1-2 для “Фламенго” в очній грі. Подивимося, що станеться.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector