Прогноз матчу Бразилія-Аргентина, Чемпіонат світу 2022

Аргентина грає в неділю, готуючись до наближення відбіркового матчу ЧС-Південна Америка проти Бразилії .

Всі наші прогнози, статистика та опитування користувачів по грі Бразилія — Аргентина показані на сайті нашого партнера промокод 1хбет, а також актуальні коефіцієнти.

Бразилія

Бразилія, яка виграла свою попередню гру, буде сподіватися на такий же результат після успіху 0: 1 в кваліфікації ЧС — Південна Америка над Чилі.

Їх останні результати підкреслюють той факт, що якість захисту Бразилії була очевидною. Бразилія поводилася підлими захисниками: лічильник голів, забитих в останніх шести зіткненнях, склав 3. Однак така закономірність не обов’язково збережеться в цьому матчі.

Аргентина

Аргентина увійде в цю гру після відбіркових матчів ЧС 1-3-Південна Америка перемогла Венесуелу в їх попередньому матчі.

Серія напружених дій захисту Аргентини призвела до того, що їх «голи проти» опинилися на 3 місці з останніх 6 виходів в цілому. За цей же період власні нападники зуміли забити 13 голів.

Прогноз

Ми думаємо, що Аргентина може опинитися в скрутному становищі, щоб забити гол у ворота цієї збірної Бразилії, яка, швидше за все, візьме верх.

Таким чином, ми спостерігаємо дуже конкурентну гру з різницею в перемозі 1: 0 для Бразилії після 90 хвилин. Давайте подивимося.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector