Прогноз гри Панама проти Гренади Золотого Кубка

У середу на «Золотому кубку» Панама грає проти Гренади .

Щоб побачити всі наші прогнози на матчі, опитування перед грою і статистику по Панамі — Гренаді, переходите на 1xbet android (плюс кращі коефіцієнти на гру).

Панама

Панама сподівається повернутися до перемоги тут після поразки 2-3 золотих кубків в їх попередній грі проти Гондурасу.

Матчі з Панамою останнім часом, як правило, носять розважальний характер, їх відмінною рисою є велика кількість атак на воротах. Тільки за останні півдюжини зіткнень обидві сторони забили в сумі 20 голів (в середньому 3,33 голи за гру), 10 з яких забили «Лос-Каналерос».

Гренада

Після поразки в попередньому матчі проти Катару в розіграші “Золотого кубка” Гренада і їх прихильники будуть сподіватися, що вони зможуть домогтися в цій грі кращого результату.

Статистика не бреше, і “Гренада” забивалася в 5 з останніх 6 ігор, а суперники забили в цілому 13 голів. Ззаду у Spice Boys, здається, трохи м’яке виворітне місце. Якщо залишити осторонь історичні результати, нам просто потрібно почекати і подивитися, чи буде цей шаблон відтворений в цьому матчі.

📰 Новини команди: Панама

Бос Панами Томас Крістіансен буде вдячний за те, що в цьому поєдинку не буде ніяких проблем з фітнесом, так як на вибір доступна абсолютно здорова група.

📰 Новини команди: Гренада

Маючи на вибір абсолютно здорову групу, менеджер Гренади Майкл Фіндлі не відчуває ніяких проблем з фітнесом до цього зіткнення.

Прогноз

Якщо одне можна сказати напевно, це те, що Гренада взагалі не зможе легко забити проти панамської команди, яка, схоже, проведе абсолютний польовий день.

Тому ми прогнозуємо дуже повну перемогу з рахунком 4: 0, яка може бути навіть вищою для Панами, коли суддя дасть фінальний свисток.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector