Прогноз гри Годой Круз-Росаріо Центральна, Суперліга Аргентини

“Росаріо Сентрал” прибуде на стадіон «Фелісіано Гамбарте» в понеділок, щоб зіграти в Суперлізі з господарями поля Годою Крус .

Наші поради, опитування і статистику «Годой Крус проти Росаріо» можна побачити на промокод 1xbet, а також актуальні коефіцієнти.

Годой Круз

Годой Крус буде бажати кращого результату тут після поразки 0: 1 Copa de la Liga Profesional в їх попередній грі проти Banfield.

Останнім часом Годой Круз рідко виявляв захисну сталь. Реальність така, що Томба забивав у 5 з 6 своїх попередніх зустрічей, пропустивши при цьому 9 голів. Тим не менш, нам просто потрібно почекати і подивитися, чи може тенденція повторитися тут в цьому матчі чи ні.

Rosario Central

Після поразки в останній грі проти Platense на змаганнях Copa de la Liga Profesional, Rosario Central і їх вболівальники сподіваються на цей раз домогтися кращого результату.

Команда “Росаріо Централ” Кілі Гонсалеса за останні 6 матчів 8 разів отримувала нагороди за свої забиті ворота. Загальна кількість голів, забитих ним протягом аналогічного періоду, становить 8.

↔️ Лицем до лиця

Поглянувши на їхні попередні очні зустрічі, починаючи з 03.03.2018, ми бачимо, що Годой Круз виграв 1 з них, а Росаріо Сентрал 3, а кількість нічиїх результатів склала 2.

Протягом цих матчів обома командами було забито 18 голів, 7 з яких забили Томба, а 11 — Ель Каналла. Це в середньому 3 голи за гру.

Новини команди: Годой Круз

Тренер Годой Крус Себастьян Мендес не турбується про фітнес перед цим матчем завдяки повністю здоровій групі, з якої можна вибирати.

Новини команди: Росаріо Сентрал

Завдяки цілком здоровій групі, готовій до гри, Бос “Росаріо Сентрал” Кілі Гонсалес не турбується про фітнес перед цим матчем.

Прогноз

Беручи все до уваги, у Годоя Круза цілком може бути робота, щоб що-небудь виграти проти цього складу Росаріо Сентраль, якому, як ми думаємо, вдасться забити і вийти вперед.

Таким чином, ми прогнозуємо дуже конкурентну зустріч з виграшем 0: 1 для Росаріо Централ в кінці гри.

З нетерпінням чекаю можливості спостерігати за цим.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector