Перу-Венесуела прогноз чемпіонату світу

У майбутньому в понеділок матчі кваліфікації ЧС-Південна Америка Перу зустрінеться з суперником в особі Венесуели .

На 1хбет скачати можна знайти наші поради, опитування і статистику матчу Перу — Венесуела (включаючи кращі коефіцієнти матчу).

Перу

Перу зіграє в цьому матчі після патової гри 1: 1 ЧС — Південна Америка проти Уругваю.

Нечасто в останніх іграх Перу вдавалося протриматися повні 90 хвилин. Їх буде турбувати те, що Перу не змогло перешкодити суперникам забити в 5 зі своїх попередніх 6 матчів, пропустивши 10 голів за цей час. Однак тут немає впевненості в тому, що така модель буде продовжена.

Венесуела

Після програшу в останній грі проти Аргентини в рамках кваліфікації ЧС-Південна Америка Венесуела буде прагнути виправити ситуацію тут.

Нападники Венесуели страждали від нестачі голів у попередніх шести зустрічах, що призвело до поганої віддачі всього 3. У цих матчах Ла Вінотінто також бачив, що загальна сума голів протиборчих команд дорівнювала 9.

Прогноз

Ми вважаємо, що Венесуела має достатню вогневу міццю, щоб забити цю команду з Перу, але насправді це не завадить їм поступитися пару на іншому кінці.

Ми розраховуємо, що це буде напружена зустріч, яка завершиться перемогою Перу з рахунком 2: 1 за підсумками 90 хвилин.

1xBetManager/ author of the article
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector