Переказ коштів з одного аккаунту 1XBET на інший: покрокова інструкція

Сайт 1xBet є букмекерською конторою, де люди можуть робити ставки на спорт і реаліті-шоу. На даний момент офіційний сервіс заборонений в Україні, тому люди користуються дзеркалами для використання ресурсу. Переказати гроші з 1xBet на 1xBet потрібно для того, щоб поділитися своїми коштами з другом або родичами. Розглянемо, чи можливо здійснити подібну процедуру на даному сайті.

1xbet Букмекерська контора
Букмекерська контора 1хбет

Чи можна перевести гроші з 1xBet на 1xBet

Більшість букмекерських контор не дозволяють перераховувати кошти всередині системи. Однак на 1xBet таке можливе, і це є родзинкою сервісу. Тому тепер, якщо у людини на сайті є товариш, йому можна перекинути гроші. Функція називається «Переказ другу», і її може використовувати будь-який зареєстрований користувач.

Інше питання, що саме потрібно для того, щоб відправити кошти. Тому як є конкретні умови, яких потрібно дотримуватись. Якщо людина буде дотримуватись інструкції, тоді у неї не повинно виникнути труднощів. Тому попередньо варто ознайомитися зі способом переказу коштів.

Необхідні умови

Людина може отримати кошти завдяки ставкам, які вона робить на 1xBet. Природньо, багатьом людям захочеться їх вивести, щоб використовувати вже для інших цілей. Деякі залишають кошти, щоб потім зробити ще кілька ставок. Також є і ті користувачі, які перераховують гроші товаришу, який в них має потребу.

Відзначимо, що деякі громадяни використовують функцію «Переказ другу» для того, щоб уникнути блокування облікового запису або перевести в готівку кошти, коли їх вивід був заборонений. Звичайно, подібні дії можна прирівняти до шахрайських. Тому не варто дивуватися, якщо даний факт виявить адміністрація і вживе заходів.

Не потрібно виконувати безліч умов для того, щоб перевести кошти. Досить буде знати номер телефону людини. Раніше був можливий пошук за прізвищем, ім’ям та по батькові, але тепер він відсутній. Також необхідно, щоб на балансі було достатньо коштів. У цьому випадку, після підтвердження процедури можна буде перекинути кошти. Для зручності слід дотримуватися інструкції, яка досить проста.

Покрокова інструкція

Надіслати свої гроші другу досить легко, якщо відомі всі необхідні відомості. Тому попередньо варто уточнити номер телефону користувача, з яким хочеться поділитися коштами. Вже після цього можна переходити безпосередньо до процедури.

Методи депозиту в 1хбет
Поповнення рахунку в 1хбет

Порядок дій:

  1. Перш за все, потрібно зайти на 1xBet, до слова, підійде також програма-клієнт і додаток для телефону.
  2. Там уже слід авторизуватися, ввівши свої особисті данні.
  3. Тепер в загальному меню з’явиться така послуга, як «Переказ другу». Вона знаходиться там же, де і функція «Поповнити рахунок», тому даний пункт буде складно не помітити.
  4. У формі, що з’явилася, слід ввести номер телефону гравця. Власне, його й потрібно попередньо уточнити, щоб точно не помилитися.
  5. Тепер необхідно вказати конкретну суму для переказу. На даний момент ліміти відсутні, тому можна відправити як 100 рублів, так і 10 000 рублів.
  6. Якщо все в порядку, то потрібно натиснути на «Відправити» і почекати, поки на мобільний телефон прийде код підтвердження.
  7. Цифри слід вписати в спеціальне поле. На цьому процедура буде завершена.

Якщо все зроблено правильно, тоді з рахунку користувача спишуться кошти. Залишиться тільки дочекатися, поки вони прийдуть одержувачу.

Скільки переводяться гроші

Багато людей бажають скоріше отримати свої гроші. Тому їх цікавить, скільки саме йтимуть кошти на сайті 1xBet. Користувачів можна порадувати, тому як вони зараховуються практично миттєво. В цілому досить близько 30 секунд для здійснення переказу.

Рекомендується зв’язатися з людиною, який виступив в ролі одержувача. Він повинен буде підтвердити, що дійсно отримав потрібну суму. Не дійти вона може лише в тому випадку, коли були вказані неправильні відомості. Тому якщо все ретельно перевіряти, неприємної ситуації не повинно виникнути.

З яких причин можуть виникати труднощі

На жаль, на даний момент є досить багато проблем з функцією «Переказ другу». Вона тимчасово обмежена, тому сайт часто не дає переслати потрібну суму. Адміністрація стверджує, що проблеми виникають через підвищене навантаження на сайт. Як підсумок, операції зриваються.

Важливо! Якщо довелося зіткнутися з подібними труднощами, то це може бути через відсутність технічної можливості. Сайт дійсно завантажений, тому і присутні проблеми з транзакціями.

Також можуть проводитися технічні роботи, які відбуваються приблизно два рази на місяць. Під час них переказ коштів теж може бути недоступний.

Ще одна причина – зловживання послугою з боку гравців. Деякі спеціально перераховували кошти на інший рахунок, щоб уникнути блокувань і вивести суму через інший профіль. Також сайт зацікавлений в тому, щоб люди використовували «Довірчу ставку». Тому як в цьому випадку сервіс буде отримувати гарний прибуток.

Часто простіше буває вивести кошти на карту. Така функція доступна для всіх зареєстрованих користувачів, на балансі яких є хоча б невелика сума. Досить буде зайти в особистий кабінет, перейти в розділ «Вивести з рахунку» і вибрати варіант «Компанії» в розділі «Електронні гроші».

Виведення грошей з рахунку в 1хбет
Виведення коштів з 1xbet

Тепер залишиться ввести свої реквізити, які запросить система. Також знадобиться вказати певну суму. Після цього залишиться підтвердити процедуру за допомогою коду, який прийде по СМС. Якщо все пройде успішно, тоді залишиться тільки дочекатися, поки гроші прийдуть на картку. Терміни зарахування вже залежать від роботи банку. Як правило, процедура займає від кількох годин до 7 робочих днів. У будь-якому випадку кошти прийдуть на баланс банківської карти.

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector