Особливості live-ставок на теніс 1XBET

На різних ресурсах можна почути, що для успішної гри на live-ставках в тенісі, головне уважно стежити, як проходить зустріч. Але багато молодих бетторыв не до кінця розуміють, на що саме звертати увагу при перегляді тенісного матчу, і при настанні якої конкретної ситуації варто зробити перспективну ставку. Ось про це і поговоримо в рамках даного огляду.

Ставка на подаючого в першому геймі

Успішна гра на тенісних ставках в букмекерській конторі 1хбет заснована на відчутті «тонких» моментів в зустрічі, яка проходить: одним з таких тонких моментів є початок поєдинку, коли один з тенісистів своєю подачею починає матч. І тут беттеру необхідно грамотно підшукати поєдинки, де слід поставити на те, що тенісист, який подає в першому геймі, виграє свою подачу.

Гра тільки починається, суперники придивляються один до одного, коректують свій план на гру, виходячи з того, як веде себе опонент. Якщо зустрічаються два приблизно рівних суперника, то вони рідко відразу ж починають агресивно атакувати один одного в перших геймах.

Але як збільшити ймовірність виграшу ставки на перемогу подаючого в 1-му геймі першого сету? Є кілька важливих правил

  • дочекатися, коли тенісист вже зіграв 1-2 раунди в турнірі і зумів пробитися далі;
  • вибирати гравців з високим відсотком виграшу своїх геймів, високим відсотком попадання першим м’ячем і величезною швидкістю польоту м’яча – найкраще вибирати чоловічі турніри;
  • уважно вивчити статистику цих 1-2 вже зіграних спарингів, звернувши увагу на вищезаазначены характеристики;
  • суперником не повинен бути відвертий фаворит;
  • переглянути, як веде себе тенісист в передматчевій розминці, як у нього йде удар, в якому він настрої.

Тепер розглянемо реальний приклад.

Ставки на тенiс в 1хбет
Приклад ставок на теніс

Тут варто звернути увагу на американського тенісиста, Опелка, що взяв участь в турнірі, що проходить в Майамі.

Опелка стартував з кваліфікації, зумів пройти два кваліфікованих раунди, продемонструвавши там непоганий рівень гри. І ось тут настає ще один тонкий момент.

Після кваліфікації Опелка в 1/64 фіналу основної сітки повинен був зіграти з приблизно рівним за силою суперником, але той в кваліфікації участі не брав, а почав турнір з 1/64 фіналу. Саме такі моменти люблять професіонали, коли в першому раунді основної сітки зустрічаються той, хто зумів пройти кваліфікацію і зіграти вже два раунди, і той, хто тільки почав турнір. Виходить, що Опелка за дві попередні зустрічі вже набрав хорошу форму, відчуває себе впевнено, а приблизно рівний суперник в особі німецького тенісиста, Штруфф, тільки почав грати і ще «сирий». І ось так пройшов перший гейм.

Live-ставки на тенiс в 1xbet
Приклад live ставки

Під нуль взяв свою подачу Опелка в першому геймі. Тут спрацювали всі вищевикладені правила. І ще раз треба нагадати, що найуспішніші ставки на перший гейм робляться саме в першому раунді основної сітки, де виходець з кваліфікації зустрічає того, хто не брав участі в ній.

Особливості жіночих турнірів

В рамках жіночих спарингів особливу увагу варто приділяти настрою тенісисток. Саме жінки найбільше схильні до сильних перепадів в настрої, що сильно позначається на ході зустрічі.

Таке часто буває: тенісистка потужно розпочала зустріч, потім несподівано сильно провалилася в одному з геймів, через що у неї трохи зіпсувався настрій, все почалося валитися з рук і вже суперниця починає вигравати одну партію за одною.

Але потім тенісистці вдалося емоційно виграти один з геймів, настрій піднявся і хід зустрічі знову різко змінився. Ось такі моменти треба відстежувати саме в жіночих спарингах, уважно стежачи за протистоянням.

Зведення тенісного матчу
Таблиця результатів тенісного матчу

Це заключний вирішальний третій сет, де видно, як спершу один гравець вів з рахунком 4: 1, потім суперник переломив ситуацію, зрівняв рахунок і при рахунковы 4: 4 було чітко видно, що той, хто зумів вирівняти гру, точно виграє.

жіночий теніс
Особливості жіночого тенісу

Ось цей поєдинок, де позначена стадія і час його проходження. Варто відшукати відео цього спарингу і переглянути 3 сет, звернувши увагу, як сильно попливла білоруська тенісистка, Соболенко, коли її суперниці вдалося зрівняти рахунок. Це в подальшому допоможе грамотно підшукувати такі переломні моменти і робити перспективні ставки.

Особливості чоловічих турнірів

У чоловіків успішна онлайн гра крутиться навколо потужної подачі і упевненої гри лідируючого тенісиста. Чоловіки з високою швидкістю посилають м’яч на сторону суперника, що ускладнює його зручний прийом. Якщо до високої швидкості польоту м’яча додається не менш висока точність попадання при хорошому рівні гри спортсмена в цілому, то у суперника немає практично жодного шансу взяти чужу подачу.

У чоловічому тенісі варто дочекатися, коли пройде перший сет, якщо один з тенісистів впевнено бере свої подачі, нічого не змінилося і в другому сеті в перших геймах, можна сміливо «драбинкою» ставити на перемогу в геймі на подачі такого тенісиста.

Втома спортсмена

Фізична форма тенісистів може сильно відрізнятися з різних причин:

  • одному спортсмену довелося провести важкий виснажливий поєдинок, який тривав кілька годин, другий в попередній зустрічі здобув легку перемогу або його опонент в середині зустрічі просто знявся з гри через травму;
  • гравець бере участь відразу в одиночному, парному і змішаному розрядах, а суперник лише в одиночному;
  • у суперника більш високий рівень гри, він точно кладе м’яч по кутах, що змушує опонента більше бігати і швидше вибиватися з сил;
  • проблеми зі здоров’ям, легка травма або просто важко проходить акліматизація.

Особливу увагу варто приділити тим спарингам, де суперники через наполегливу ​​боротьбу зіграли максимальне число сетів.

Огляд матчу жіночого тенісу
Таблиця результатів жіночого тенісу

Це особливо показовий поєдинок, де більш топова тенісистка в особі Возняцкі грала з менш рейтинговим опонентом, білорускою Сасновіч. У білоруски вистачило сил гідно грати з топовою суперницею, витягаючи багато м’ячів за рахунок неймовірного напруження фізичних сил, поєдинок йшов на високих швидкостях. Але в третьому сеті у Сасновіч банально не вистачило сил: вона важко пересувалася по корту, часом не добігала до м’яча, часто помилялася. А Возняцкі відчувала себе добре. По третьому сеті було чітко видно, що Сасновіч програє.

Детальніше про особливості ставок на фаворита в лайв – в спеціальному матеріалі.

Цей поєдинок буде також важливо переглянути вживу, точніше його третій сет. Це дозволить чітко зрозуміти, що значить гравець втомився, як це реально виглядає і чому варто зіграти проти нього.

Підводимо підсумки

Тепер зрозуміло, на що звертати увагу при перегляді тенісного поєдинку. Можна наживо побачити ці нюанси, переглянувши рекомендовані вище матчі, в подальшому потренуватися на папері, уважно стежачи за обраними поєдинками і надалі робити успішні ставки, насолоджуючись паралельно і самою грою.

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector