Лідс Юнайтед 1: 1 Ліверпуль: Дієго Льоренте позбавляє червоних місце в четвірці кращих

Дієго Льоренте із запізненням зрівняв рахунок на користь «Лідса», позбавивши «Ліверпуля» місця в четвірці кращих в Прем’єр-лізі – оскільки панує невизначеність щодо того, що це буде означати після оголошення Європейської Суперліги 1xBET.

Безкоштовні 1xbet промокод при реєстрації 2021.

Дієго Льоренте
Лічильник Дієго Льоренте став його першим голом в англійському футболі

Червоні є одним з 12 клубів, які  погодилися приєднатися до відкололася ESL,  щоб «почати якомога швидше». Навіть якщо він не почнеться в наступному сезоні, УЄФА заявив, що може усунути клуби, в тому числі шість англійських команд, від участі в європейських змаганнях за їх дезертирство.

З моменту оголошення в неділю ввечері навколо першої гри за участю будь-якої з 12 команд було дивне настрій, з протестами як всередині, так і за межами стадіону.

Шанувальники «Лідса» та інших клубів зібралися біля Елланд-роуд, щоб влаштувати акцію протесту,  під час якої була спалена футболка «Ліверпуля», а над стадіоном пролетів літак з посланням, спрямованим проти Суперліги.

На стадіоні «Лідс» футболісти носили футболки з написом «Зароби» поруч з логотипом Ліги чемпіонів і «Футбол для вболівальників». Те ж послання було і на банері за однією метою.

Лідс теж залишив майки в роздягальні Ліверпуля, на випадок, якщо вони захочуть протестувати – крок, який дратував боса Reds Юргена Клоппа, який  сказав  , що йому не подобається ідея ESL, але він і його гравці не мають права  голосу в цьому.

«Ліверпуль» домінував в першому таймі і вийшов вперед, коли Трент Александер-Арнольд схопився за прекрасний пас Діого хоти і перевів його на Садіо Мане, який врізався в порожні ворота після того, як Ілла Мелье вибіг з воріт.

Це був його перший гол у Прем’єр-лізі з січня – 10 ігор.

Після перерви «Лідс» покращився, і Патрік Бемфорд потрапив в перекладину, перш ніж Льоренте головою забив свій перший гол за клуб.

Червоні залишаються за межами європейських місць

«Ліверпуль» залишається шостим після цього результату. Якби вони зайняли цю позицію в кінці сезону, вони б навіть не зайняли європейське місце, якщо тільки один з володарів національних кубків не фінішувало в першій п’ятірці.

Але якщо Суперліга все ж відбудеться, червоним більше не доведеться турбуватися про такі речі.

Ліверпуль був домінуючою силою, особливо в першому таймі: Тьяго Алькантара форсував сейв з дальньої дистанції, а Роберто Фірміно бив прямо в Мелье перед голом.

«Лідс» відігрався у другому таймі, але «Ліверпуль» мав два відмінні шанси на його перемогу – незадовго до того, як зрівняв рахунок, коли вийшов на заміну Мохамед Салах завдав удар повз ворота, а потім на останній хвилині, коли Алекс Окслейд-Чемберлен отримав відмову Мелье.

Однак найближче майбутнє «Ліверпуля», швидше за все, буде вирішуватися поза полем, а не в грі на «Елланд Роуд» проти англійської команди, яка не входить в «велику шістку».

Лідс знову виявився гідним суперником європейської еліти

Після перемоги на минулих вихідних «Лідс» над обраним чемпіоном «Манчестер Сіті» драматична нічия проти володарів титулу. Далі йдуть старі суперники «Манчестер Юнайтед», які проводять серію контрольних матчів.

Господарі були не в кращій формі в першому таймі – хоча Аліссон відмовив Бемфорду після невдалої гри воротарського – але після перерви вони різко покращилися.

Бемфорд в перший раз вдарив Аліссон з поперечини, а Джек Харрісон отримав відмову воротаря на своїй ближній штанзі.

«Лідс» забив заслужений гол, коли Льоренте кивнув в кутку Харрісона, забивши перший гол в англійському футболі.

«Юнайтед» займає 10-е місце в Прем’єр-лізі, відстаючи від європейських європейських позицій на вісім очок. Хоча, якби шість команд вище їх раптово втратили право брати участь, вони б виявилися в місцях Ліги чемпіонів.

Статистика матчу – Лідс досяг позначки 50-50 голів

• «Лідс» виграв тільки одну з останніх 12 домашніх ігор проти «Ліверпуля» у всіх змаганнях (Н4 П7).
  • «Ліверпуль» втратив 13 очок в порівнянні з переможними позиціями в Прем’єр-лізі в цьому сезоні, що на два більше, ніж за останні дві кампанії разом узяті.
  • «Лідс» забив і пропустив 50 голів в Прем’єр-лізі в цьому сезоні (32 гри), і тільки «Тоттенхем» в сезоні 2007-08 рр. Зробив це в меншій кількості матчів у кампанії в турнірі (30).
  • Показник володіння м’ячем у Ліверпуля 38,8% був найнижчим в матчах Прем’єр-ліги з листопада 2018 роки (38,2% проти Арсеналу) – гра, яка також закінчилася 1: 1.
  • Близько 75% голів Садіо Мане в Прем’єр-лізі в цьому сезоні припадають на ігри не вдома (6/8).
  • Вісім з 31 гольової передачі Трента Александера-Арнольда в Прем’єр-лізі за «Ліверпуль» були віддані Мане, по крайней мере, на три передачі більше, ніж він віддав будь-якого іншого гравця.
  • Зрівняв рахунок Дієго Льоренте став його першим голом в 10-му матчі Прем’єр-ліги за Лідс і його першим голом в цілому з липня 2020 роки за Реал Сосьєдад в Вільярреалі.
  • Після двох спроб гравець «Ліверпуля» Мохамед Салах став другим гравцем, який зробив 100 кидків в Прем’єр-лізі в цьому сезоні (всього 101), після Гаррі Кейна (117).

Розповімо про те, чому гравці вибирають для гри 1xbet официальный сайт, справа в тому, що це перевірений ресурс.