Як зв’язатися з букмекерською конторою 1xbet?

Букмекерська компанія 1хБет – один з найбільших європейських організаторів ставок на спорт і має десятки тисяч клієнтів по всьому світу. Не дивно, що компанія має розвинений штат відділу технічної підтримки. Фахівці колл-центру працюють цілодобово і готові відповісти на будь-які питання гравців. Є кілька способів для зв’язку. Розповімо про них.

Номер телефону гарячої лiнiї 1xbet

Номер телефону, за яким можна звернутися за допомогою, при виникненні труднощів з роботою на офіційному сайті 1хбет, відображається в самому низу сайту. При цьому система автоматично визначить місцезнаходження користувача і виведе відповідні контакти:

 • для клієнтів з Росії:
8 (800) 555-51-81
 • підтримка користувачів з України:
0800501-993
 • для клієнтів з Казахстану:
8-727-356-08-75
 • міжнародна телефонна лінія допомоги на англійській мові:
+44 127 325-69-87

Якщо необхідно, можна замовити зворотній дзвінок. Для того щоб зробити це, потрібно натиснути на кнопку із зображенням телефонної трубки в меню, розташованому у верхньому лівому кутку екрана (1). У формі необхідно буде ввести свій номер і ім’я (2). Натисніть кнопку «Замовити дзвінок» для підтвердження. Консультант зв’яжеться з вами вже через кілька хвилин.

Зворотній дзвінок 1хбет
Как связаться с поддержкой

У зв’язку з високою активністю користувачів, що звертаються по телефону гарячої лінії, час очікування може скласти до півгодини.

Онлайн-чат 1xbet

Швидку взаємодію зі службою підтримки 1хБет можна здійснити за допомогою онлайн-чату. Для того щоб його запустити досить натиснути на кнопку «Консультант» в нижньому правому кутку сторінки. Кнопка не змінює свого розташування при прокручуванні сторінки – для зручності користувачів вона зафіксована на своєму місці.

Перед тим як поставити своє запитання необхідно авторизуватися на порталі. Це допоможе ідентифікувати вас як клієнта і прискорити вирішення проблеми.

Електронна пошта 1XBET

Для такої великої букмекерської контори, якою є 1хБет, не можна мати всього одну адресу електронної пошти. Звернень надходить занадто багато, тому в цій БК є кілька e-mail адрес, згрупованих за тематикою запиту.

 • Загальні ігрові питання: [email protected]. Це основна адреса техпідтримки. Вона служить для всіх звернень, пов’язаних з ігровою діяльністю. Саме сюди слід писати при виявленні технічних помилок або виникненні труднощів.
 • Технічна підтримка: [email protected].
 • Служба безпеки: [email protected]. За допомогою цього e-mail виконується процедура ідентифікації. Сюди необхідно звертатися і в тому випадку, якщо були помічені факти шахрайства або були знайдені вразливості, які загрожують безпеці користувачів.
 • Зв’язки з громадськістю та реклама: [email protected]. Сюди необхідно писати журналістам, які хочуть висвітлити роботу БК. Також приймаються заявки щодо розміщення великих рекламних пропозицій.
 • Питання онлайн-партнерства: [email protected]. В першу чергу, канал призначений для зв’язку з власниками великих гральних ресурсів, готових інтегрувати на своїх сайтах функції 1xBet.
 • Питання оффлайн-партнерства: [email protected]. Консультації підприємцям, які хочуть впровадити в наземний пункт прийому ставок сервіси 1xBet.
 • Фінансова служба: [email protected]. Даний e-mail приймає звернення по невірно розрахованим ставками. Таке іноді трапляється: навіть найдосконаліші програмні системи можуть дати збій.
 • Управління платежами і переказами. [email protected]. Цей відділ відповідає за працездатність сервісів проведення взаєморозрахунків. Писати сюди можна при складнощах з поповненням рахунку або виведенні коштів.

Висновок. Букмекерська контора має великий вибір способів зв’язку зі службою технічної підтримки. Безкоштовний телефон гарячої лінії 1xbet дозволяє оперативно вирішувати виниклі труднощі, питання, яке не потребує занадто швидкого реагування можна вирішити за допомогою E-mail. Кожен беттер може вибрати зручний для себе канал при появі складнощів.

Своє питання необхідно ставити в максимально розгорнутій формі. Це допоможе не упустити деталі і направить консультанта до швидкого вирішення. Не слід використовувати жаргонну і нецензурну лексику. У кол-центрі працюють звичайні люди і ваше некоректне спілкування ніяк не змінить підсумковий результат.

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector