Як робити успішні ставки на НБА?

Національна баскетбольна асоціація – це кращий національний турнір в баскетболі. За сезон з урахуванням плей-офф проводиться приблизно 2500 матчів. Такої кількості подій досить, щоб зробити успішні ставки в 1xbet на НБА основною спеціалізацією.

Формат турніру

У лізі 30 команд, які порівну розподілені на Західну і Східну конференції. В конференцію входить 3 дивізіони по 5 клубів. У регулярному чемпіонаті 82 тури.

У плей-офф виходять переможці дивізіонів і 5 колективів з кращим відсотком виграшів. Протистояння триває до 4-х перемог. Представники різних конференцій розведені по сітці і зійдуться тільки в фіналі.

Корисні закономірності ставок на НБА

Важливі поєдинки частіше граються на тотал менше. У плей-офф забивається не так багато, як в регулярному чемпіонаті. Спортсмени максимально сконцентровані на обороні і не ризикують. У перших матчах сезону тенденція ідентична.

Рахунок 0:2 у серії – це вирок. В НХЛ хокеїсти проходять далі, програвши дві або три гри поспіль. Але в НБА, команда, яка отримала таку перевагу, переходила у наступний раунд у 93-94% випадків. Рахунок 0:2 спостерігався 280 раз, але відігратися зуміли лише в 18-ти протистояннях.

Колективи, які помітно оновилися в міжсезоння, в дебютних поєдинках демонструють не найкращу гру. У баскетболі важлива зіграність, тому новачкам потрібен час на адаптацію.

Ставки на переможця НБА

У турнірі 3-4 команди перевершують по класу інших учасників ліги. Голден Стеейт, Клівленд і Сан-Антоніо, регулярно претендують на титул. Але ігри на виліт непередбачувані, тому прогнозуючи переможця турніру, розглядайте мінімум 10-12 претендентів.

За всю історію турніру, змагання вигравали 17 команд з 30. Якщо переможець визначається в плей-офф, то ставки нагадують лотерею. Особливо коли боротьбу за чемпіонські персні ведуть рівні суперники. Задумайтесь над ставками на лідера конференції або дивізіону, або просто укладайте парі, що команда пройде в раунд плей-офф.

Ставки на переможця НБА
Як правильно ставити ставки в НБА

Стратегія ставок на баскетбол НБА

Теорія зигзагу призначена для ставок на плей-офф. Постійно не виграють навіть ТОП клуби, через що трапляються несподівані результати. Суть системи полягає в ставці на команду, яка програла в попередній грі. Після провалу, команда детально розбирає помилки і тактику, а баскетболісти серйозніше ставляться до протистояння.

Цей фактор враховують аналітики букмекерських контор. Клуб впевнено переграє супротивників, але замість збільшення фори в наступній зустрічі, вона залишається незмінною або зменшується. При аналогічній ситуації в регулярному розіграші, фора зростає на 2-3 пункти.

Стратегія працює в конкурентоспроможних матчах. Ігноруйте події з явним фаворитом, навіть якщо це не виражається в коефіцієнтах. Необдумані ставки не будуть успішними. Головне, щоб не було переоцінки або недооцінки команди.

Резюме

Крім унікальних особливостей і закономірностей, у ставок на НБА є переваги:

  • регулярність подій – щодня в розпал сезону;
  • детальний розпис і маржа 3-4% на популярні ринки;
  • достатньо інформації та статистичних даних для аналізу.

Букмекери ретельно аналізують матчі НБА, тому ставкам притаманні і недоліки:

  • ідеальна лінія без валуйних коефіцієнтів;
  • тенденції змінюються миттєво, тому немає довгострокових стратегій.

Враховуйте закономірності турніру, дотримуйтеся обраних стратегій і ретельно аналізуйте кожен вибір. Не бійтеся використовувати американські ресурси. Інформація на них публікується раніше, ніж на російськомовних сайтах. А значить, котирування не просядуть і букмекер не встигне їх скорегувати.

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: