Як я можу прив’язати свій номер телефону до 1xbet?

Як прив’язати телефон до 1xbet, увійти в особистий кабінет без логіна або пароля, змінити номер мобільного? Як бути, якщо ви не заходили в акаунт 3-4 місяці, а тепер втратили до нього доступ? Інструкція допоможе вам повернути дані від особистого кабінету, знизити ризик втрати і «викрадення». Читайте уважно – і вам не доведеться турбувати службу технічної підтримки, чекати відповіді, переживати і хвилюватися.

Багато гравців змушені були вивести гроші і залишити нідерландську букмекерську контору, коли https://www.1xbet.com/ опинився під забороною. Будь-які спроби потрапити на ресурс супроводжувалися повідомленнями про помилки. У ній вигідно і безпечно. Поки ви роздумуєте над реєстрацією, постараємося висвітлити основні моменти і знайти відповіді на питання.

Логін, пароль, адресу електронної пошти і номер мобільного телефону – дані, які не можна втрачати. В іншому випадку будуть проблеми зі входом. Але якщо ви вже посіяли їх, не можете авторизуватися, інструкція стане в нагоді.

Прив'язка телефону в 1xbet
Реєстрація по телефону в 1хбет

Як прив’язати телефон до 1xbet і для чого я повинен це робити?

Після першої авторизації в особистому кабінеті з’являється повідомлення про прив’язку номера мобільного телефону та адреси електронної пошти. Якщо ви не прив’яжете мобільник, то не зможете:

 • Користуватися функціями букмекерської контори.
 • Входити в особистий кабінет за номером мобільного телефону.
 • Брати участь у бонусних акціях.
 • Отримувати промокоди на особистий рахунок.
 • Виводити гроші з аккаунту на банківську карту, електронний гаманець та інші.

Як вчинити, якщо не пам’ятаю доступи в 1хбет? Забув логін!

Спробуйте ввести в поле з логіном номер мобільного телефону або адресу електронної пошти. У 90% випадків це дозволить авторизуватися. Зайдіть в особистий кабінет і подивіться номер аккаунту, щоб не втрачати його в майбутньому.

Якщо з якихось причин не виходить авторизуватися, звертайтеся в техпідтримку на 8-801-100-5335.

Як дізнатися свій логін на 1xbet, якщо я ніколи їм не цікавився?

Він знаходиться в особистому кабінеті букмекерської контори. З боку виглядає як випадковий набір букв і цифр: №949392 або №643748393, або №7547483, або №5262611. В майбутньому змінити номер вашого рахунку не можна. Але його потрібно знати для звернення в техпідтримку, для доступу, вирішення питань по входу і інших. Тепер ви знаєте, що робити в 1хбет. Забув логін, втратив пароль? Нічого страшного!

Як поміняти пароль на 1хбет? Чи можна це зробити, якщо я втратив старий?

 1. Йдемо на головну сторінку https://www.1xbet.com/, натискаємо на кнопку «Вхід».
 2. Не вказуємо логін і пароль, а натискаємо на кнопку «Забули пароль?».
 3. Бачимо віконце, в якому пропонують спосіб відновлення даних (номер мобільного телефону чи адресу електронної пошти).
 4. Вибираємо 1 з них, підтверджуємо. Перевіряємо пошту або мобільник. На них повинні прийти відомості по відновленню.
 5. Дотримуємося інструкцію і міняємо старий пароль на новий. Адміністрація просить використовувати складні комбінації цифр і букв, щоб знизити ризик злому.
Як відновити пароль в 1хбет
Відновлення пароля 1xbet

Як вчинити, якщо немає ні логіна, ні пароля? Як бути, якщо всі доступи втрачені?

Не заходили в особистий кабінет більше 3 місяців, втратили всі дані? Є можливість відновити доступи! З будь-якої адреси електронної пошти відправляємо лист в службу технічної підтримки. У повідомленні вказуємо інформацію, яка може мати значення для успішного вирішення питання:

“Добрий день! Шановна адміністрація, в січні 2015 роки я зареєстрував аккаунт №94903938292 на ім’я Петрова Петра Петровича. Поповнював з банківської карти №94030302020202 до 12/20, перша сума – 5 000 рублів. Ставки робив здебільшого на футбол. Виводив кошти 2 рази: 10 000 рублів і 50 000 рублів.

З листопада 2017 роки не входив в особистий кабінет і не робив ставки на спорт в зв’язку з операцією. Зараз хочу відновити пароль і логін, але не можу зробити це. Сподіваюся на вашу допомогу і підтримку. Первинну верифікацію в особистому кабінеті пройшов. Як і вимагають правила, прикріплюю до листа фотографію паспорта. Якщо потрібні інші відомості, готовий надати. Дякую! З повагою, Петров Петро Петрович … ».

Як відновити логін і пароль в 1xbet? Вам доведеться звертатися в службу технічної підтримки. На жаль, інших методів немає.

Чому в 1хбет авторизація не працює? Чому мені пише повідомлення про невірний логін або пароль?

Швидше за все, ви допустили помилку при вказівці логіна або пароля. Подивіться, щоб все було в порядку:

 • Можливо включена клавіша CAPS LOCK?
 • Чи не змінилася розкладка?
 • Чи не ввели ви випадково розділові знаки або цифри?

Якщо ви перевірили все 100500 раз, але це так і не допомогло вирішити проблему, не впадаємо у відчай. Пишемо в службу технічної підтримки. Якщо довго не відповідають, можна зателефонувати. Чим раніше ви задасте необхідні питання і пройдете процедуру, тим краще!

Чому мені закрили доступ до аккаунту після проходження верифікації?

Так буває, якщо ваш аккаунт визнаний шахрайським. Адміністрація закриває до нього доступ, прибуток списує, а вам відправляє повідомлення: «Добрий день, шановний користувач! Ваш аккаунт №95945949493 на ім’я Владимирова Володимира Володимировича визнано шахрайським і закрито у зв’язку з порушенням п. 2.34 правил букмекерської контори. Просимо вас утриматися від реєстрації повторних акаунтів. Всі вони будуть виявлені і заблоковані. Не рекомендуємо писати в службу технічної підтримки. Всі подальші ваші звернення будуть проігноровані … ».

Тепер ви точно знаєте, як відновити логін і пароль в 1xbet, що робити при втраті даних, як відновитися в букмекерській конторі і продовжити ставки!

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector