Довірча ставка 1xbet і її нюанси

Довірча ставка 1xbet (авансова, аванс, кредит) – це можливість взяти «в борг» у букмекерської контори з нерозрахованих угод, що висять в історії. Грубо кажучи, 28 вересня 2019 роки ви зробили 3 парі на загальну суму в 10 000 рублів. 1 жовтня 2019 вирішили укласти ще одну угоду, але виявили відсутність коштів на акаунті: минулі ставки ще не розраховані. Хочеться заключити нове парі, але немає бажання возитися з черговим поповненням акаунтів/введенням коштів. Власне, при такому розкладі клієнт і може запросити довірчу ставку. Але букмекер нарахує на аккаунт не 10 000 рублів, а тільки частину. Наприклад 3 000, 2 003, 4 339, 5 988, 6 000, 5 321 і так далі.

УВАГА! Тобто все одно виходить так, що адміністрація не нараховує вам на акаунт свої гроші. Відбувається «коловорот» коштів гравця.

В інструкції, викладеній на ютубі в форматі відео, ми вже намагалися зрозуміти суть і тонкощі заробітку. Обов’язково перегляньте матеріал і покрокові інструкції, щоб зняти до 90% питань.

 1. Що таке довірча ставка 1xbet і як вона використовується?
 2. Де знаходиться в 1xbet довірча ставка і як запросити аванс?
 3. Чи може адміністрація відмовити в наданні цього бонусу?
 4. Якщо потрібна довірча ставка 1xbet, як зробити її на експрес, систему або ординар?
 5. Що за правила і технічні моменти повинен враховувати беттер?
 6. Чи принесе прибуток довірча ставка 1xbet? Виплата по ній яка?
 7. Які відгуки залишають гравці? Чи влаштовують їх умови авансів?
Що таке довірча ставка 1xbet
Довірча ставка в 1хбет

Адміністрація іноземної компанії мало не відразу заявляє: зазначена програма підтримки гравців не є кредитною! Тобто БК не роздаватиме свої гроші. Чи не буде 1 ікс бет і знімати з вас додаткові %. Заробіток компанії будується на інших принципах. Так як же використовувати аванси гравцям?

Що таке довірча ставка 1xbet і як вона використовується?

Довірча ставка 1хбет – це можливість отримати прямо тут і прямо зараз частину від суми проставлених і висячих в історії угод. Тобто букмекерська контора як би здійснює достроковий розрахунок. Запросити послугу можна тільки в тому випадку, якщо у клієнта «висять» ставки в історії (і ці угоди не розраховані!).

Якщо ви спробуєте взяти довірчу ставку відразу після реєстрації аккаунту, система покаже «0». Тобто нічого недоступно. Кількість запитів в день/добу не обмежується. Клієнт може подивитися доступні кошти різними способами:

 • через офіційний сайт 1xbet ua;
 • з використанням мобільної версії (мобі, мобайла);
 • через додаток під джава (є навіть таке, але сьогодні не підтримується);
 • з використанням проги під ноутбуки та під персональні комп’ютери;
 • через додаток на Android/IOS і так далі.

УВАГА! В іноземній компанії 1хбет довірча ставка розглядається в першу чергу як приємний бонус. Не варто думати, що на основі авансів вдасться вибудувати стратегію заробітку. І вже точно не потрібно сподіватися, що візьмете гроші БК, оберне кілька разів і виведете собі на банківську карту або ж електронний гаманець.

Де знаходиться в 1xbet довірча ставка і як запросити аванс?

1хбет довірча ставка
Де знаходиться в 1xbet довірча ставка

У купоні. Якщо ви робите онлайн-ставки в 1 клік, то нічого не вийде. Якщо думаєте знайти опцію в акаунті, то там також будуть складності. Покрокова інструкція виглядає таким чином:

 • йдемо на сайт, який належить іноземній букмекерській компанії https://1xbet.com/;
 • вибираємо в правому куті розділ «Купон» (щоб відкрити його, потрібно додати сюди хоча б одну подію натисканням на коефіцієнт);
 • бачимо в нижній частині меню «Доступний аванс» і натискаємо на кнопку «Оновити»;
 • знаходимо суму, яку адміністрація іноземної БК готова надати беттеру прямо тут і прямо зараз;
 • погоджуємося з вказаною сумою авансу або ж відмовляємося від неї.

УВАГА! У правилах на сторінці https://1xbet.com/bonus/rules/doverie/ прямо вказується, що клієнт не може вимагати зміни суми. Тобто або погоджуєтеся з наданими 100 рублями (умовно), або укладаєте онлайн-угоду на реальні кошти.

Чи може адміністрація відмовити в наданні цього бонусу?

Якщо хочете вивчити умови акційної пропозиції більш детально і докладно, варто скористатися одним з меню:

 • натиснути на кнопку «Бонуси» і перейти на сторінку, а далі вибрати в списку доступних варіантів довірчу ставку;
 • клікнути на меню «Правила», а далі вибрати розділ 4.6 і перейти на 4 сторінка.

В принципі, зміст інформації і там, і там +/- однаковий. Не забувайте перечитувати умови, щоб позбутися від стандартних проблем в стилі:

 • чому букмекер не виплачує суму прибутку по довірчим ставками;
 • скільки грошей можна заробити максимально і мінімально;
 • як довго чекати нарахування доходу;
 • що робити при помилках в лінії і так далі.
Довiрче парi 1xbet
Довiрче парi

УВАГА! Головне, що ви повинні пам’ятати / знати / враховувати, – іноземна компанія може відмовити у виплаті. Тобто букмекер на власний розсуд або видає бонус, або не видає. Сперечатися з цього приводу не можна. Це просто марно. Немає сенсу і писати в адміністрацію з вимогою про підвищення суми. Якщо БК збирається нарахувати в рамках авансу тільки 100 рублів, то своє рішення не змінить.

Якщо потрібна довірча ставка 1xbet, як зробити її на експрес, систему або ординар?

Читайте правила використання акційної пропозиції. Довірчі парі доступні тільки на ординари або експреси. Використовувати аванси на лаки, мультиставкі, ланцюжки, антиекспреси, патенти, умовні та інші типи парі ПРОСТО НЕ ВИЙДЕ! При спробі зробити це букмекер покаже помилку. Вірніше сказати, при виборі розділу «Система» в купоні автоматично пропадає кнопка «Доступний аванс».

Мінімальна сума для проставлення подібної угоди не прописується. Тобто складно зрозуміти, які конкретно вимоги і обмеження виставлені в конторі. Якщо врахувати, що мінімальний розмір онлайн-ставки – 10 рос рублів, то і аванс може надаватися на все ті ж 10 рублів.

УВАГА! Потрібно розуміти, що букмекерська контора не нарахує більше грошей, ніж «зависло» у вас в історії парі. Грубо кажучи, якщо в меню тільки 10 000 рублів за 3 ставки (як в прикладі вище), то клієнт може розраховувати на 4 999, 5 999, 6 000, 7 888 або 8 777. Але ніколи при таких обставинах компанія не нарахує 10 100 , 10 999, 11 222, 12 888, 13 888, 15 000, 17 999, 20 000 рублів або більше.

Що за правила і технічні моменти повинен враховувати беттер?

Ви вже знаєте, що знайти їх можна в 2-х основних меню:

 • бонуси;
 • правила.

Але ми постараємося прописувати нижче основні моменти, які передбачає довірча ставка на 1хбет. Секрети і нюанси представлені крізь призму особистого досвіду. Ми самі робимо онлайн-ставки і є клієнтами відразу декількох БК. Це дозволяє порівнювати коефіцієнти, котирування, зручність роботи, доступні опції.

Основні моменти, які повинен знати і враховувати беттер, зводяться до наступного:

 • букмекер сам вирішує надавати вам функцію чи ні (може запросто відмовити);
 • аванси доступні тільки на ординари (одиночні парі) або експреси;
 • розрахунок реальних і довірчих операцій здійснюється після отримання офіційних результатів за подією;
 • аванси можна використовувати тільки для спортивних парі (але не підійдуть засоби для казино, слотів, лотерей, тото);
 • кількість довірчих ставок, доступних в день / добу, не обмежується;
 • аванс може надаватися при наявності довірчих ставок (і це нормально);
 • депозити, які вносить клієнт в доларах / євро / російських рублях, не йдуть на погашення довірчої ставки;
 • розрахунок доступної клієнту суми авансу здійснюється в автоматичному режимі, а беттер не має права оскаржувати запропоновану адміністрацією суму;
 • виведення коштів доступне тільки після відіграшу умов акційної / бонусної програми за кредитними ставками.

Із зазначених правил все яскравіше і чіткіше проявляється основна тенденція. Іноземна букмекерська компанія не роздаватиме кошти. Умови бонусної програми строгі. Ті аванси, які ви можете отримати, вже точно не можна назвати цікавою пропозицією.

Чи принесе прибуток довірча ставка 1xbet? Виплата по ній яка?

1хбет довiрча ставкi
Правила довiрча ставок в 1хбет

Все залежить від суми і кількості ставок, а також від збігу обставин. Одна справа, коли у вас в плюс закрилося все. Але зовсім інше, коли на акаунті мінус через черговий невірний прогноз. В інструкції, яка в форматі відео лежить на ютубі, представлені відповіді на основні питання.

Приклад використання довірчої ставки від 1xbet1x

У нас на акаунті було 260 гривень, які потрібно було використовувати для онлайн-ставок на теніс, футбол, регбі, гандбол, хокей або будь-які інші дисципліни. Ми знайшли в лінії іноземної компанії влаштовуючі результати.

 1. 100 гривень проставили на П1 з коефіцієнтом в 1.50 (тобто розмір потенційного прибутку складе 100 гривень * 1.50 = 150 гривень);
 2. 150 гривень проставили на подію з кефом 2.00, тобто розмір можливого доходу становить 300 українських гривень.

В результаті у нас залишилося на рахунку (аккаунті)? 260 гривень – 100 – 150 = 260 – 250 = 10 гривень.

Ми розуміємо, що 250 гривень просто «зависли» в історії угод. Поки не будуть отримані офіційні результати за подією, ми не зможемо вивести кошти. Але дуже хочеться зробити ще одну онлайн-ставку. В такому випадку вирішуємо скористатися авансом (довірчими парі). Запитуємо суму, яку може нам запропонувати заборонена іноземна компанія. Букмекер вказує, що готовий нарахувати 100 гривень. Тобто дивіться: в історії у нас «висять» 250 гривень, але адміністрація готова дати тільки 100. При такому розкладі всього у нас на балансі буде 110 гривень. Тобто 100 видала адміністрація БК +10 було на акаунті.

Нехай після цього ми вирішили проставити 30 гривень. Тобто беремо 10 «своїх» гривень + 20 «позичених» у адміністрації. Угода онлайн полягає на Ф1 (+1), але адміністрації без різниці, який маркет вибрав клієнт. При коефіцієнті в 1.50 розмір потенційного виграшу складе 30 гривень * 1,50 = 45 гривень.

Потім ми вирішили, що хочемо проставити ще 50 гривень (суму беремо з доступного авансу). Угода на П1 супроводжувалася коефіцієнтом в 2.00. Якщо пощастить, заробимо 100 гривень (50 * 2.00).

3 варіанти розвитку подій при довірчих онлайн-угодах

 1. Ставки, зроблені в іноземній компанії з авансових коштів, пройшли в плюс. Як результат – розмір виплат в БК складе 45 гривень і 100 гривень. Якщо ж парі, зроблені за власні кошти, програють, то авансові ставки автоматично будуть анульовані. Ті особисті гроші (10 гривень), які брали участь в онлайн-ставці, приходять на обліковий запис / рахунок.
 2. Ставки, зроблені в БК з авансових коштів, закрилися в мінус. Парі з власних грошей виграли. При такому розкладі в результаті розмір виплати за ставками в БК складе 150 гривень + 300 гривень = 450. На авансову ставку було витрачено 50 гривень і 20 гривень (з них 10 $ – це особисті гроші). Із суми виплати автоматично буде вирахувана сума авансових ставок (150 + 300) – 50 – 20 = 380 гривень. На ігровий аккаунт клієнт отримує 380 гривень. Можна привітати, оскільки сума доходу вийшла нормальною.
 3. Парі, зроблені за авансові кошти, пішли в мінус. Ставки з власних грошей також закрилися в мінус. Як результат – авансові ставки автоматично анулюються. Тобто клієнт не отримує практично нічого. Особисті кошти (сума в 10 гривень) також вважаються програшними.

Виходить, що клієнт забороненої і заблокованої іноземної компанії змушений буде миритися з подібними «неприємними нюансами». Само собою, хотілося б завжди отримувати дохід. На жаль, з авансовими угодами не все так просто.

Довірча ставка в 1xbet – це аж ніяк не спосіб завжди бути «при грошах» і отримувати великий дохід. Ні. На ділі аванс – всього лише додаткова пропозиція від заблокованої і забороненої іноземної БК. Є схожі «плюшки» і у інших букмекерів. Наприклад, у «Паріматч. ком» або « Марафонбета.ком ».

Які відгуки залишають гравці? Чи влаштовують їх умови авансів?

Є різні коментарі. Одних на 100% влаштовує довірча ставка на 1xbet. Іншим же здається, що парі могло б реалізовуватися інакше. Часто клієнти не розуміють суті пропозиції, а потім починають скаржитися в стилі: «Іноземна компанія обіцяла нарахувати великі гроші, але немає!», «Хотів заробити 10 000 рублів в кредит, а адміністрація видала тільки 4 000!», «Чому сума авансу постійно «стрибає» і змінюється? ».

Можна зустріти коментарі, що:

 • виведення коштів, отриманих в рамках довірчої ставки, забирає багато часу;
 • угоди можна здійснювати не на всі події, а тільки на обмежену кількість випадків;
 • ліміти забороненої іноземної БК постійно змінюються;
 • ставки авансом можуть принести великі гроші, але тільки при певному розкладі;
 • правила забороненої іноземної компанії роблять все, щоб заробляв в першу чергу букмекер.

Сподіваємося, що після вивчення покрокової інструкції більше не буде питань про те, які умови довірчої ставки, як вона реалізується, як заробляти. Пам’ятайте про те, що навіть мати зиск в режимі реального часу – це те ще завдання. Доведеться тестувати стратегії, шукати прийоми і тактики, пробувати фішки професійного беттінгу. Успіхів! Заробляйте з нами!

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector