Що робити з балами 1xbet і як їх заробити

Бонусна система це цілком звична справа для магазинів. Такий своєрідний дисконт з накопичувальною системою. Таку ж саму ідею було перейнято і реалізовано в БК 1хбет. Тому для постійних активних гравців тут пропонуються промобали. Але дані бали в 1хбет вивести на основний рахунок або на платіжні системи неможливо і тому виникає питання, як ці бали витратити. Спробуємо розібратись в даному питанні.

Слід зауважити, що бали – це не халява. Потрібно буде добре постаратись для того, щоб отримати якомога більше балів.

 • Потрібно грати в ігри.
 • Потрібно брати участь у лотереях.

Бонусные игры в 1хБет

Виконуючи ці два пункти, учасник зможе отримувати фіксовану кількість бонусів. За одну гру нараховується 50 балів.

 • Необхідно бути капером в 1xToto. Це значить, що потрібно робити на 12 ігор безкоштовні прогнози. Таким чином, вгадавши результат усіх 12 ігор, це принесе гравцю 10 тисяч очок. А здавалось би наприклад вгадавши 8 ігор, що теж цілком багато, але тут буде нараховано всього лиш 100 очок. Потім, щоб підтвердити, необхідно зробити ставку з основного рахунку на спортивну подію та дочекатися результатів ставки.

Тото 1хбет

 • Потрібна участь в 1xRace. Промобали тут даються з розрахунку на те, скільки гравець робить ставок щодня і чим більше днів. Тобто чим більшу кількість днів щоденно робляться ставки, тим краще. Тому тут краще не втрачати ні дня! Це повинно бути вашим девізом.

 • Чим вища активність у спортивних подіях, тим краще гравці за це нагороджуються бонусами.
 • Бонус за депозит. Тут слід розуміти те, що чим частіше ви будете оновлювати свій депозит і проводити з ним операції, то тим більше бонусів вам буде нараховано. Але звичайним смертним невідомо саме те, від чого залежить кількість бонусів, які нараховуються.
 • У конкурсах капперів необхідно приймати участь. Для того, щоб бути в курсі того, коли будуть проводитись заходи, підпишіться на розсилку повідомлень. Тут на 16 ігор, або ж на 10 матчів в рамках НХЛ, потрібно буде поставити гандикап. Тому, якщо прогноз буде правильним, то й відповідно буде непогана сума бонусів тоді на рахунку.

Це най поширені способи для того, щоб у 1хбет отримати бонуси. А для перевірки бонусів просто потрібно клікнути на сайті у своєму аккаунті на вкладку «Запит промобалів».

Подписка на бонусы 1хБет

Де можна обміняти бали

Якщо ж у вас вже є якась кількість дармових балів, то тут цілком логічним є питання – як ці бали обміняти в 1хбет на гроші? Обмін балів на гроші просто так тут не виконується. Але на бали є можливість грати в бонусних іграх, в беттингу. Тому, якщо прогноз буде вдалим, то в такому випадку ви виграєте вже реальні гроші, які будуть вам зараховані на основний рахунок. А якщо програєте, то нічого не втратите, так як програєте віртуальне, не своє.

Тільки спочатку їх необхідно буде на офіційному сайті 1xbet обміняти на промок од. Це можна зробити у магазині промок одів, зайшовши на вкладку Promo, розділ 1xPromo. Для використання промобалів ви можете вибрати лотерею, гру, інший вид спорту, при цьому звісно маючи для ставки необхідну кількість очок. Для промоставок в такому разі ви можете використовувати промок оди. Вартість спортивної події 100 балів, а гра буде 50 балів.

Тут звісно все зрозуміло. Наприклад, граючи у Колесо Фортуни, купуєте прокрутку і граєте. І тут вже як пощастить. У разі вашого виграшу, знову отримаєте бали.

Що ж робити з промокодом? За бали ви «купуєте» промок од. Його у відомленні вам буде надіслано у вигляді букв і цифр. Саме цей код маєте вводити під час беттингу.

Що означає промо-ставка? Це кошти букмекерської контори, які вам надаються в обмін на виграні чи зароблені вами очки. Їх можна ставити на той вид спорту, за яким саме було отримано промокод. Тут доступні баскетбол, теніс, футбол, ординари та експреси.

Слід пам’ятати про те, що отримувати і розпоряджуватись балами-промокодами ви можете лише з особистого кабінету в БК. Тобто ви повинні бути авторизовані на сайті.

 • На головній сторінці сайту вибираєте потрібний матч в Лінії або Live.
 • Потрібно вибрати результат. Тут коефіцієнт має бути більше, ніж 1,80.
 • В вікні ставки не потрібно проставляти суму. Потрібно спуститися нижче.
 • Ту комбінацію, яка вам прийшла у SMS на телефон, прописуєте у віконці «Промо-код».

Важливо! Якщо ви виберете «Ставка в 1 клік», то велика ймовірність того, що ви не отримаєте промо-код або ж не встигните ним скористатися. Тут буде зроблено вибір системою і звісно що не на вашу користь.

В даній статті ви ознайомились з тим, що робити з балами в 1хбет, що таке промокоди і бонуси. Заробляйте бали і витрачайте їх на виграшні прогнози для себе. Якщо є питання, то ставте. Дамо в такому разі додаткову інформацію.

1XBET/ author of the article
Букмекерська контора 1xBet сьогодні є однією з найбільших організацій.
Like this post? Please share to your friends:
❤1xBet Україна❤
Comments: 3
 1. Ксения

  Другий тип промо кодів можна купити, але не за гроші, а за бонусні бали, які заробляють гравці, роблячи ставки. Щоб уникнути обвалу програми лояльності, компанія не розкриває повного алгоритму нарахування балів. Але простежити закономірність досить просто. Чим більше ставок робить гравець, чим вище коефіцієнти і суми, тим більше балів нараховується на бонусний рахунок. Як отримати промо бали в Bet. Найпростіший спосіб це – робити ставки на спорт. Бали можна заробити в конкурсах і міні іграх.

 2. Нина

  Для того, щоб отримати ексклюзивні бонуси від букмекера потрібні промокоди, які не завжди просто можна отримати. У цій статті розібрано, як отримати і використовувати промокоди 1хБет і які бонуси вони дають.. Усім новим клієнтам букмекер пропонує бонус у вигляді 100% від суми першого поповнення. Для його отримання потрібно зареєструватися та, протягом 30 днів після реєстрації, поповнити баланс свого рахунку на суму від 1 євро або вище. Максимальна сума бонусу – 100 євро. Наприклад, Беттер, створив обліковий новий акаунт і вніс депозит 30 євро. На свій бонусний рахунок він також отримає 30 євро.

 3. Olexandr

  thanks, very interesting :)

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector